PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Pytania

ocenił(a) serial na 10

http://www.raesaaz.net/2015/12/23/dragon-ball-super-universe-6-saga-will-start-i n-january/dragon-ball-super-3/ o co chodzi z Brollym ze jest zaznaczony jak Uczen Whisa ? i może ktoś podać mi nazwy pozostałych Bogów .

http://www.raesaaz.net/2015/12/23/dragon-ball-super-universe-6-saga-will-start-i n-january/dragon-ball-super-universe-6-saga/ Planeta Ziemia z Wszechświata 6 została zniszczona przez Androida 16, 17 ,18 ?

uważam ze powinna powstać gra na temat Fabuły Turneju Dragon Ball Super
coś jak dragon ball xenoverse tylko aby był Rywalem dla gry Wiedzmin,, fallout 4 chodzi mi dokładnie o takie coś .

-Grafika taka jak w grze fallout 4 ,
- jeśli gramy osobą z płci męskiej to możliwość Romansu z Chi Chi, Bulma,Android 18, Videl ,Pan,bra, Ceripa(seripa),Kai czasu ,Tights,Lanuch,Towa , (tylko ze zostali przeniesione z innego świata)
- możliwość tworzenia własnych zbroi, ubrań i ulepszenia tak jak w grze Fallout 4
-Erotyka taka jak w grze wiedzmin 2
-jak chodzi o lvl to swoją drogą jak chodzi o trening formy,energia KI itp, to można zwiekszyć tak jak wygląda trening u Whisa, Genialnego zółwia, Trening Vegety,trening Goku w drodze na Namek itp
- możliwość stworzenia własnego domu
-gdy zbierzemy 7 Smoczych Kul i przywołamy boskiego Boga to bez ograniczen jak chodzi o Zyczenia .
- gdy nasza postać zostanie zabita to przeniesiemy się do zaświatów i dostajemy możliwość ze możemy dalej trenować swoją dusze , aby na dusza wróciła do świata żywych to musi ktoś na wskrzesić .

---- gdybym miał własną firmę która tworzy gry komputerowe, tak wyglądała moja wersja Dragon Ball .

vAkatsuki

Tak na powarznie? Jesteś w stanie wyobrazić sobie sukces takiej "kalki" innych niezależnych tytułów .... wiedźmin odniósł sukces nawet pośród ludzi nieczytających książek... ale nie spodziewałbym sie tego samego względem gry która chodzi ci po głowie....... seria gier wiedźmina odniosła sukces nie dlatego ze jej fabuła jest kropka w kropkę jak w książkach.... ale dlatego ze niedało się jej przewidzieć..... gra opowiadająca wydarzenia z serii DB super będzie mniej znaczącą anegdotą bo okrojona z elementów hentaii niezainteresowała by dostatecznie dużej liczby graczy.... Gra taka była by tak popularna jak gry POKEMON na pc

ocenił(a) serial na 10
ArcyLado

dużo osób zainteresowała by się wtedy tą grą z elementami hentai tylko Homoseksualiści i dzieci nie zainteresowali się , normalny człowiek hetero każdy jest zboczony i ma swoją ulubioną dziewczynę z Dragon Ball którą chciałby mieć z nią romans, tutaj moja ulubiona postać z dziewczyna to PAN . to co widziałem w grze Dragon ball Xenoverse to ma wiele braki i jest niedopracowane . CHodzi mi o takie, atak Słoneczny Błysk chyba tak nazywał się w grze oslepia tylko wroga który jest przy mnie i patrzy się na moją twarz a w Dragon Ball ta Technika Walki działa na całą Okolice i na wszystkich co patrzą na tą osobe co robi tą Technike, nie mozna Zamienić się w Ozaru jeśli grą się Sayianinem, nie można odciać Ogonowa Sayianowi który zamienił się w Ozaru, jeszcze wiele braki w grze ,
"gra opowiadająca wydarzenia z serii DB super będzie mniej znaczącą anegdotą bo okrojona z elementów hentaii niezainteresowała by dostatecznie dużej liczby graczy.." tylko ze to była poboczna fabuła czyli nie tak jak często osoby co robią grę Dragon Ball MMO nie potrafią wymyślić innej Historii tylko robią takie samo jak było w filmie Anime Dragon Ball , tylko fabuła była taka ze wybieramy jedną z 12 Wszechświatów które chcemy prezentować , podczas Turneju walczymy z innymi graczami z innego Wrzechświata .
uważam ze gra miała by duży sukces ,

vAkatsuki

Być może odniosła by sukces wśród graczy z przedziału 7-13, ale..... Osobiście wątpię by taka gra zainteresowała graczy z wyższego przedziału wiekowego i graczy +18, którzy nie mieli styczności z dragon ball i dragon ball z w dzieciństwie. Takie są prawa wolnorynkowe.... Raczej nie inwestuje się poważnych pieniędzy w tytuł, który nie ma perspektyw na ogólno-rynkowy, szerszy sukces...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones