PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Niestety, obecna seria nie wbija w fotel, nie przywraca magii dzieciństwa, nie fascynuje i nie uzależnia jak poprzednia. I to nie dlatego, że już wyrośliśmy z "bajek". Idea jest zacna, ale wykonanie jest tragiczne.

Sam pomysł budowania na nowo kontekstu wokół dwóch całkiem świeżych filmów DB (Battle of Gods i Ressurection of F), może nie jest całkiem chybiony, ale na pewno nie jest to strzał w dziesiątkę. Oglądam odcinki z niemałą chęcią przesunięcia suwaka, żeby tylko dostać coś nowego, niespodziewanego. A jedyne, co w tej serii mnie zaskoczyło, to fatalna kreska. Pierwsza scena walki przypominała mi fanowskie animacje na youtube, z korzyścią po stronie amatorów. Kiedy bierzesz się za reaktywację kultowej serii, weź się za to porządnie. Obecnie wydaje mi się, że Akira Toriyama leży w piwnicy i z pistoletem przy głowie, podpisuje swoim nazwiskiem kolejne odcinki, a tabun azjatyckich dzieci kończących zmianę w fabryce nike, po nocach robi animacje dla Fuji TV.

Pyrous

Niestety nawet jeżeli będzie lepiej, to niewiele. Szkoda, że zdecydowali się na ciągły serial cotygodniowy, a nie np. jedna seria na rok (powiedzmy po 24 odcinki). Wtedy animacja byłaby zdecydowanie lepsza, a tak to trzaskają taśmowo i pewnie każdy odcinek kończą "na styk".

ocenił(a) serial na 7
marakeusz

Mieli tyle czasu że nawet przy taśmowym puszczaniu, czy cały rok z małymi przerwami, można było zrobić dobrą kreskę. A są takie anime które to potwierdzają

Adamo

Nie mam pojęcia ile mieli czasu. Chętnie poznam tasiemce o ładnej animacji (z najbliższych lat), które potwierdzają, że można zrobić dobrą animację (głównie chodzi o dynamiczne sceny, bo w statycznych to nie problem).

ocenił(a) serial na 10
Pyrous

Wiem że ten temat ma 2 lata lecz ; Nie uważasz że z krytyką dbs przesadzasz ? . Wiadomo że dbs nie będzie tak klawe jak zetka i pierwsza seria db . Ale dla mnie dbs jest od gt lepsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones