PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Rozczarowanie.

ocenił(a) serial na 1

Dragon Ball to nie tylko bajka. To seria, na ktorej wychowalo sie moje pokolenie i bliskie jemu roczniki. Ma ogromną wartość sentymentalną i stanowi w mojej ocenie arcydzieło w swoim gatunku.
Jako ogromny fan i entuzjasta Dragon Ball, który obejrzał całą serie kilkanaście, bądź nawet kilkadziesiąt razy, myślę, że mogę się wypowiedzieć na temat DBS.
W moim odbiorze ta seria nie powstała dla nas. Powstała po to, żeby przyciągnąć do siebie dzieci nowego pokolenia, co było fatalnym błędem, bo przy dzisiejszych produkcjach nie miałaby na to najmniejszych szans w swoim wydaniu.
Jestem ogromnie zawiedziony fabułą, brakiem kreatywności i dziecinną tonacją serii rodem z bajek 3+.
Ta seria powinna powstać z myślą o dorosłych już fanach, którzy właśnie od lat do niej powracają i kupują coraz to nowsze wydania gier na konsole- wlasnie dlatego ze jest zakochane w prawdziwym DB.
Mogło to być coś niesamowitego. Dragon Ball ma nieograniczony potencjał. To co prezentuje Dragon Ball super zasługuje jedynie na to, żeby to znieść z produkcji i zakopać jako filler dla nowego wydania.
Bardzo źle, że wziął się za to Akira. Być może jest już po prostu za stary.
Jestem przekonany, że mając jakikolwiek budżet na realną inwestycje i prawa autorskie, wielu fanów mogłoby stworzyć prawdziwy pokarm dla duszy.
Osobiście, żałuję że to powstało. Mam nadzieje, że jesli kiedykolwiek powstanie nowa produkcja, nie bedzie ona miala zadnego nawiazania do Dragon Ball Super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones