PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Saiyan God

ocenił(a) serial na 8

Mnie od pewnego czasu zastanawia dlaczego Akira i Toei nie nazwali pierwszego boskiego stadium- "Saiyan God" w skrócie "SG" przecież to brzmiało by logiczniej nie? "Saiyan God" odpowiadał by normalnemu stanowi a "Super Saiyan God" transformacji odpowiadającej SSJ i to brzmiało by sensowniej ,a nie bawią się w jakieś SSGSSJ O.o

Pricefield

Dla mnie Saiyan God to jedna, wielka pomyłka. Wygląda to jak nieudana wersja kaiokena, a ta wersja z niebieskimi włosami to już kompletna padaka, a nazwa SSGSSJ to już kpina.

Powinni zrobić SSJ4 kanoniczne i dawać kolejne formy SSJ5, SSJ6 i tak dalej.

ocenił(a) serial na 8
Drake01

A mi się podoba... w końcu musieli coś zmienić a nie tylko SSj, SSJ2, SSj3 itd. itp. bo już nudne się zrobiło, dlatego pomysł z boskim "ki" mi pasuje. Tylko to nazewnictwo jest nie halo no i wizualnie te transformacje nie wyglądają tak jakbym chciał... o ile jeszcze "SSG" ujdzie, bo wiesz... czerwonawe włosy, genialna aura i bardzo podoba mi się motyw z "boską budową ciała" o tyle SSGSS to pokolorowany SSJ xD

ocenił(a) serial na 5
Drake01

Zgadzam się, totalnie poryty pomysł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones