PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

http://naekranie.pl/aktualnosci/dragon-ball-super-w-kinach-pierwszy-teaser-filmu -303377

ocenił(a) serial na 3
wort801

To na pewno Saiyanin, ale jaki? Wygląda trochę na takiego za czasów Bardocka, aura przypomina tą Broly'ego, a żółte oczy kojarzą się z SSJ 4... Według niektórych to Yamoshi, czyli ten jakiś legendarny Saiyanin, o którym były tylko jakieś plotki. Martwi mnie styl w tym teaserze, bo niby animacja jest płynna, ale tak bez detali... Goku wygląda o 30 lat młodziej, taki chłystek... Martwi mnie również to, że Akira zarządzał wyglądem postaci, bo to on jest odpowiedzialny za takie szajsy jak forma Blue, Toppo, Dyspo, Champa, Jiren... Jakoś się teraz pod tym względem wypalił.

Goku_from_DBZ

Te postacie które wymieniłeś akurat dla mnie wyglądają spoko, np: lubię formę SSJ Blue, a nienawidzę formy SSJ God, bo tam Goku wygląda tak młodo i dziecinnie. Akira zaprojektował też Ultra Instynkt, który wygląda mega (choć lepiej w wersji Omen niż Masterd).

Za animacje odpowiadają goście od One Piece (inne anime) i mi się z kolei nie podoba tło i otoczenie (ten śnieg z trailera).

ocenił(a) serial na 9
wort801

Prawdopodobnie z kimś, którego wszechświat został przywrócony przez #18, w końcu prosił o przywrócenie WSZYSTKICH wszechświatów, a więc i te, które przed wieloma laty wymazał Zeno. Możliwe, że to jakiś protoplasta wszystkich Saiyanów, chodzą plotki, że to on jako pierwszy opanował Ultra Instynkt.

wort801

Taką kreskę to rozumiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones