PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 138
ocen
7,9 10 1 9138
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

To se nevrati

ocenił(a) serial na 7

Nigdy nie dorówna oryginałowi, nie ta muza nie ten klimat no i brak ciekawej fabuły.

Praktycznie żyjemy tutaj od turnieju do turnieju międzygalaktycznych bogów.

Żarty na poziomie bekania pierdzenia i jedzenia już do mnie nie przemawiają więc nie potrafię się z tego śmiać.

W tej serii nikt nigdy nie zginie nie wydarzy się nic konkretnego nikt się nie zestarzeje, krew się nie poleje.

Mając obecnie dostęp do biblioteki anime chociażby od Netflixa milej się zabiorę za Baki, One punch Man.

Oczywiścię nie jest tak że gówno, śmierdzi i te sprawy ale daleko temu nawet do klasycznego Dragon Balla.

ChubakaCieLubi

Dla mnie dbs jest od GT lepsze i pozostanie tak ,natomiast od pierwszej serii db i od zetki ta seria jest słabsza .

ocenił(a) serial na 7
Mishoor

GT jednak było stać na dość oryginalną fabułę i ciekawsze formy. GT nie było rozwijane bo nie było robione na podstawie mangi. Co nie zmienia faktu że właśnie Super jest dość bliskie GT poziomem.

ChubakaCieLubi

''GT jednak było stać na dość oryginalną fabułę i ciekawsze formy. ''
Być może jednak mnie oparta tam fabuła ,znużyła zamiast zaciekawić .


''GT nie było rozwijane bo nie było robione na podstawie mangi ''
Widocznie robiła je osoba która nie znała sie na DB

''Co nie zmienia faktu że właśnie Super jest dość bliskie GT poziomem. ''
hmm . Podaj prosze nie więcej niż dziesięć przykładów , co tam jest dość bliskie do GT .

ocenił(a) serial na 7
Mishoor

Wszystko.

Brak praktycznie fabuły wszystko scentralizowane na Goku.

Do odcinków nie ma ochoty się wracać walki są nieciekawe i nużące.

Brak rozwoju dla serii DB Super to wypychacz dziejący się pomiędzy zabiciem Buu a pojawieniem się Uub tak więc ta seria też nic nie wnosi.

Pomimo aż 5 sezonów nic tam istotnego nie poruszono, przeciwnicy z multiverse to często śmieszny żarto pokroju Kefly która jest nieudolną kalką Broliego.

Omni King to jakiś chory żart który rządzi światem.

Dobry Frieza to już największy żart jaki mógł spotkać tą serię i ją pogrzebać.

No ale dzieją się tam takie głupoty i przez nie przestałem to oglądać. Jest nawet gorzej niż w GT bo w GT fabuła była nawet spoko.

Porównaj sobie Omega Shenrona do takiej Kelfy, Jirena postaci które są na maksa brzydkie i bez polotu.

ChubakaCieLubi

''Brak rozwoju dla serii DB Super ''
Podobno dbs będzie wznowione kwiecień 2019



''Brak praktycznie fabuły wszystko scentralizowane na Goku. ''
A jaka jest różnica według ciebie goku DBS i Goku GT ?? .

'' to wypychacz dziejący się pomiędzy zabiciem Buu a pojawieniem się Uub tak więc ta seria też nic nie wnosi. ''
Ububa póki co tu nie ma . I dla mnie to żaden wypychacz tylko,ciekaw wątki fabularne

''Omni King to jakiś chory żart który rządzi światem. ''
Myśle że sam Akira nie wpadłby na to , by taką postać wymyślić . Ktoś pewnie Akirze pokazał projekt tej postaci ,i zasugerowałby by był władcą wszechświata,a sam akira na to przystał i zaakceptował .

''Dobry Frieza to już największy żart jaki mógł spotkać tą serię i ją pogrzebać. ''
Gdzie TY widziałeś dobrego Frieza ?? . Przecież krótko po tym jak whis go ożywił mówił
- Jesteś tego pewny ? Nie zaprzestane złych knowań .
Goku na to
- będę gotów by cie pokonać

''Do odcinków nie ma ochoty się wracać walki są nieciekawe i nużące. ''
To twoja sprawa mi miłą chęcią sie ogląda bardziej niż GT

''Porównaj sobie Omega Shenrona do takiej Kelfy, Jirena postaci które są na maksa brzydkie i bez polotu ''
Wybacz ale uważam to za kiepskie porównanie ,przecież to odzielne postacie .

ocenił(a) serial na 7
Mishoor

Bardzo konkretne Omega Shenron był świetnie zaprojektowaną postacią z ciakawą historią.

Narzekasz na GT ale GT przynajmniej sensownie kończyło całość. Jak dla mnie ciągłe nowe formy przewyższające boską moc nie mają żadnego sensu.

To że to dalej wychodzi to jest najzwyczajniejszy skok na kasę, Akira Toryama już dawno się wypalił i nic ciekawego nie tworzy.

Nawet porównano oglądalność za premiery GT i DB Super i wyszła bardzo zbliżona.

Żadna z nich oczywiście nie jest nawet w 1/10 tak popularna jak Dragon Ball Z.

Możesz sobie uważać co żywnie chcesz o moich argumentach ale takie mam zdanie.

ChubakaCieLubi

''Narzekasz na GT ale GT przynajmniej sensownie kończyło całość. ''
Mi GT wogóle nie odpowiada i wole DBS . I dla mnie jedna z wad gt to pan w roli głównej bohaterki

''Jak dla mnie ciągłe nowe formy przewyższające boską moc nie mają żadnego sensu. ''
Jak tam chcesz

''to że to dalej wychodzi to jest najzwyczajniejszy skok na kasę, Akira Toryama już dawno się wypalił i nic ciekawego nie tworzy. ''
Skoro tak na to patrzysz lepiej zapomnij że dbs wogóle istnieje i oglądaj wcześniejsze serie db . Od kiedy dbs wyszło oglądam je po odcinku zetki odnalezione szczęście ,i kiedy dbs kończę wracam do pierwszej serii potem zetka i dbs , koniec .

''Nawet porównano oglądalność za premiery GT i DB Super i wyszła bardzo zbliżona. ''
Skąd te źródło ??
''Możesz sobie uważać co żywnie chcesz o moich argumentach ale takie mam zdanie. ''
ok ale z takim podejściem żyjesz z głową do tyłu .

ocenił(a) serial na 7
Mishoor

Nie żyję z głową do tyłu zachowujesz się tak samo jak krewniak z takimi tekstami i przyjaciół nimi nie znajdziesz.

ChubakaCieLubi

''Nie żyję z głową do tyłu zachowujesz się tak samo jak krewniak z takimi tekstami ''
My idziemy z duchem czasu i tyle

''i przyjaciół nimi nie znajdziesz. ''
My zostaliśmy nie raz oszukani przez ludzi,którzy początkowo byli przyjaciółmi . Z czasem okazali sie podłymi kanaliami,i nie z powodu tych ,tekstów co użyłem teraz do ciebie . Sytuacja która tak sie okazała nie nadaje sie na wyjawienie na forum .

ocenił(a) serial na 7
Mishoor

Zachowujesz się dokładnie jak on miej chociaż własne zdanie.

ChubakaCieLubi

No i co z tego że dostrzegasz identyczne zachowanie ??

ChubakaCieLubi

to co on i ja przeżyliśmy jest realnym faktem a nie zmyłką

ocenił(a) serial na 7
Mishoor

A skąd pomysł, że on żyje z głową do tyłu? I co jest niewłaściwego w jego podejściu?

ocenił(a) serial na 10
Rivaine

''A skąd pomysł, że on żyje z głową do tyłu? ''
Odzewu niestety nie dostaniesz bo konto Mishoor ma blokade .



''I co jest niewłaściwego w jego podejściu? ''
Co ty taki ciekawy ??

Co prawda on i ja mamy takie samy awatary i tło ,ale NIE jesteśmy tą samą osobą .

ocenił(a) serial na 7
DukeNukem

"Odzewu niestety nie dostaniesz bo konto Mishoor ma blokade . "

To odpowiedz z tego konta.

"Co ty taki ciekawy ??"

Bo ja ciekawy człowiek jestem.


ocenił(a) serial na 10
Rivaine

''Bo ja ciekawy człowiek jestem. ''
Z chęcińcią bym z tobą pogadał ale musze ,poczekać aż mi minął limity odpowiedzi ,więc nie ma co liczyć na dyskusje .

ocenił(a) serial na 7
DukeNukem

Nie ma sprawy, spokojnie poczekam.

ocenił(a) serial na 10
ChubakaCieLubi

Od lipca podobno ma być nowa seria dbs

SayianGoku

Uhhh oby była lepsza od DBS ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones