PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 127
ocen
7,9 10 1 9127
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Moja teoria, na temat warunków turnieju mocy. Wydaje mi się, że przegrane wszechświaty nie przepadną. Goku jest dobrym "kolegom" panów wszechświata i podejrzewam, że z nimi się dogadał, żeby ogłosili turniej mocy, że stawką są niby losy wszechświatów... po to żeby wszyscy byli maksymalnie zmotywowani i wystawili najlepszych wojowników - bo na tym Goku zawsze zależy.
Widać zresztą, że niespecjalnie się przejmuje tym, że sprowadził potencjalną zagładę na własny wszechświat, ani przed, ani w trakcie turnieju - nigdy nie podkreśla, że musi pokonać własne limity, żeby chronić wszechświat, co jeszcze bardziej utwierdza mnie w słuszności mojej teorii spiskowej. Po turnieju to wszystko zostanie dopowiedziane i odkręcone - ale to tylko moja teoria... :)

ocenił(a) serial na 10
Wad3r

To nie jest tak że Goku sprowadza zagładę na wszechświaty ,on im dał szanse na przetrwanie . To zeno odrazu chciał wszystkie wszechświaty skasować

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones