PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 127
ocen
7,9 10 1 9127
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Powinni emitować ze 3 odcinki tygodniowo a nie po jednym i to jeszcze 20 min, co oni sobie myślą? Tyle czekać... :/

ocenił(a) serial na 8
AssaSSin hasz

Emitują to normalnie, tak jak każdą poprzednią serię Dragon Ball - raz na tydzień. Co za dużo to niezdrowo ;)

AssaSSin hasz

Racja, ja na początku myślałem że będzie leciał codziennie jeden odcinek a tu taka niespodzianka xD jak zrobią ze 200 odcinków to kilka lata minie ;D

Dybybcio

Seria ma mieć sto odcinków, choć chodzą plotki, że sto odcinków tyczy się jednej sagi, a nie całości. Więc kto wie.

ocenił(a) serial na 6
marsin99

Wszystko zalezy od tego jak bedzie sie sprzedawac. Jak ma byc zla sprzedaz to zakoncza na jednej sadze jak bedzie dobra to bedzie kontynuacja. Wszystko zalezy od zoltkow

użytkownik usunięty
marsin99

Możesz podać źródło , według którego dbs ma mieć 100 odcinków ?

ocenił(a) serial na 6
AssaSSin hasz

Kolego spokojnie. Na Dragon Ballu wszystko sie nie konczy. Mozesz uzupelniac wolny czas od DBS innymi ciekawymi tytulami. Jak chcesz cos w tym stylu to:

One piece- na poczatku kreska zniecheca. Jedno jest pewnie Fabula bije na glowe DB. Poziom jak stad do nieba. Walki mniej ciekawsze ale tez zajebiste, niektore trzymaja poziom ala Dragon ball. O chlopaku ktory zbiera zaloge i chce zostac krolem piratow.

Bleach- WIeczna napierdzielanka z dosc dobra fabula. Polecam dla fanow walk animowanych.

Full Metal Alchemist- nie pozalujesz jak zobaczysz (top 5 moich seriali)

Hunter x Hunter - na poczatku myslisz bajeczka dla dzieciaczkow. Pozniej lapiesz sie za glowe przez dobre walki, niezla fabule i dosc brutalne sceny.

kiseijuu: sei no kakuritsu miki - niedawno skonczylem. Az lza sie kroi ze juz sie skonczylo :c brutalne, switne walki dobry pomysl na anime.

Naruto - a o tym chyba cos slyszales.

ttrroonnkk

Dzięki za propozycje na początek sprawdzę Kiseijū dobrze się zapowiada, zobaczę co tam japońce wykombinowali.

ocenił(a) serial na 6
AssaSSin hasz

Nie pozalujesz :D
Jak Ci sie nie chce meczyc z dlugimi seriami to Tokyo Ghoula zobacz tez , tylko znajdz bez cenzury. Ja ogladalem z cenzura i tez brutalnie wyszlo :x zajebiste walki :D

ocenił(a) serial na 6
AssaSSin hasz

ps. Jak skonczysz Kiseijuu opowiedz jak bylo :D

AssaSSin hasz

Jak nie możesz się doczekać "co będzie dalej", obejrzyj kinówkę "Dragon Ball Z: Kami to Kami". Seria Super powiela tamtejszą fabułę i rozbudowuje ją o dodatkowe szczegóły. Dalej zapewne powieli bezpośrednią kontynuację tej kinówki, czyli "Resurrection F".

ocenił(a) serial na 8
AssaSSin hasz

slesz_2 dobrze napisał, a jak coś to te jak i inne odcinki z serii db znajdziesz na moim kanale YT: Strefa Dragon Ball :P
PS: Wrzucam w jakościach HD na bieżąco więc zalecam subskrybowanie:P

AssaSSin hasz

Ja będę oglądał etapami co pół roku. Bo gdybym miał oglądać co tydzień jeden odcinek to by mnie krew zalała:P
Choć nie ukrywam, że już pierwsze 3 odc. mam za sobą ;)

ocenił(a) serial na 10
AssaSSin hasz

http://pl.dragonball.wikia.com/wiki/Bardock ja mam nadzieje ze pojawi się Bardock , który został sługą Boga Mira, Bardock nigdy nie umarł, jest kilka osób którzy wspominają starą wersje w którym Bardock Zginął w walce z Freezą . a w nowej wersji jest za Bardock przeżyw walke z Freezą i został przeniesiony w czasie do przeszłości . "W Dragon Ball Online i Dragon Ball Heroes, Bardock przeżywa walkę z Freezerem dzięki Mirze, ale Mira robi go swoim sługą." tutaj w filmie Dragon Ball: Episode of Bardock pokazują podobną sytuacje . fajne było gdyby w przyszłosci była fabuła w którym Goku Poznaje swojego ojca Bardock potem Bardock dołacza do Ziemian .

http://pl.dragonball.wikia.com/wiki/Bardock tutaj jest napisane "Najprawdopodobniej Bardock jest pierwszym Super Saiyaninem. Lecz w najnowszym filmie Dragon Ball Z: Battle of Gods jest powiedziane, że "...grupka Saiyanów, zebrała moc w jednego i powstał Super Saiyanin God..." więc nie wiadomo czy Bardock jest pierwszym Super Saiyaninem, czy grupka tamtych Saiyan była nimi. "

ocenił(a) serial na 8
AssaSSin hasz

Moim zdaniem odcinek powinien trwać minimum 6O min, a nie tak jak teraz- 15 ;/ Ja wolę oglądać około godzinę serialu, zatem muszę czekać aż miesiąc by obejrzeć 4 odcinki na raz- co po zsumowaniu daje 60 min.

AssaSSin hasz

witam emituja to gdzies w polskiej tv?

AssaSSin hasz

każdy odcinek to kilkanaście tysięcy rysunków, a ty chcesz 3 odcinki na tydzień? to sam rysuj!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones