PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 127
ocen
7,9 10 1 9127
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Nie mogę się doczekać, ale nie wiem czy bez francuskiego dubbingu będę w stanie w pełni się delektować. Te głosy Goku i Vegety w tej wersji były idealne.

kilogwozdzi

dzięki za przypomnienie, obejrzę sobie dzisiaj Majin Vegetę

ocenił(a) serial na 9
ciosina

Mnie też francuski dubbing się bardzo podobał i ten lektor też jakoś jak go słyszę to dodaję mi sentymentu w tych starszych seriach ten japoński wcale nie wypada tak źle całkiem spoko tylko nieco bardziej piszczą i krzyczą ale przywykłam bo niejedno anime widziałam ale i tak francuski jest najlepszy przynajmniej dla mnie.

ciosina

Stary komentarz, ale święta racja. Japoński jak dla mnie straszny w odbiorze, bo nie mogę przeżyć tak piskliwych głosików u dorosłych facetów. Natomiast angielski jest przesadzony w drugą stronę i mam wrażenie słuchać robotów. Po za tym ścieżka dźwiękowa do kitu.
Francuska wersja wymiata, a dla mnie w ogóle ma szczególne znaczenie, bo z jej pomocą uczyłem się języka i teraz oglądam bez polskiego lektora czy napisów ;)

Popow85x2

Jak uslyszalem amerykanska wersje to sie zdziwilem. Rockowa ostra muzyka i glosy harleyowcow. Troche negatywnie upraszcza to anime.

ocenił(a) serial na 9
ciosina

Oglądałeś wersje PL na PolsatGames? jak tak to co o niej sądzisz?

ocenił(a) serial na 1
ciosina

Jak dla mnie w pierwszej kolejności również dubbing francuski w drugiej japoński.
Angielski słabizna , a polski dobrze że nie powstał hehe

boskismok27

Jest super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones