PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 146
ocen
7,9 10 1 9146
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

o co chodzi dokładnie z tym Turniejem i zniszczoną Planetą Ziemia z Wszechświata Champa ? skoro Beerus ma wybrać 5 wojowników to bedzie Goku,Vegeta,Gohan i Szatana Serduszko , a piąta osoba to bedzie Tenshinhan albo Buu, Turniejem Wris musi zaprosić wszystkich na trening na swoją Planete ,Gohana,Szatana Serduszko,Buu i Tenshinhan , tak wygląda logiczna sprawa, Trunks i Goten jeszcze są dziecmi to im nie pozwolą .

ocenił(a) serial na 7
vAkatsuki

No chodzi o to że Champa nie ma w swoim wszechświecie Ziemii gdzie mógłby jeść potrawy przyrządzane przez ziemian, dlatego przez zorganizowanie Turnieju chce wygrać z Beerusem i dzięki Super Smoczym Kulom zamienić Ziemie między wymiarami.

A dokładny skład na turniej jest już znany:

Spoiler z mangi :

Goku, Vegeta, Piccolo, Buu, Monaka (najsilnieszy przeciwnik o którym wcześniej wspominał Beerus)
W drużynie Champy : Hit, Kabe, Botamo, Frost i Magetta (są to nowe postacie w Dragon Ball)
Jest teoria że Gohan zastąpi Buu który odpadł w teście eliminacyjnym ale póki co to tylko domysły fanów.

ocenił(a) serial na 10
ka3one

powiem szczerze , ze jak pokazali jak wygląda Trening u Whisa , pierw obowiązki domowe przed treningiem, to spowodowała u mnie motywacje :D abym też nauczył się sprzątać hahaha :D

coś mi mówi ze zamiast zamienić ziemie miedzy wymiarami, to poproszą Boskiego Boga aby naprawili Planeta Ziemia z Wszechświata Champa i przywrócili Ziemian do życia . własne było widać ze Goku chciał dać taka propozycje ale Vegeta go powstrzymał .

jeśli chodzi o Anime Naruto to było takie sytuacja ze w Manga pokazali coś innego a w odcinkach anime narysowali inną sytuacje i inne wydarzenie, to pewne tak samo tutaj zrobią . fajne było gdyby Whis zaprosił na trening wszystkich Wojowników Z na swoją planete .

ocenił(a) serial na 10
ka3one

chodziło mi dokładnie co zniszczyło ta ziemie ale mój błąd, coś tam słyszalem ze Bardock z Wrzechświata Champy zabił Freeza i Planeta Vegeta dalej istnieje, a ziemia została zniszczona przez Sayian, to czyli jak Berus wygra, było by tak ja
pisałem ze Goku wypowiedział zyczenie aby przywrócić zycie zniszczonej Planecie ziemi z wszechświata Champy i przywrócenie ich do zycia, wydaje mi się ze wtedy musieli by powiedzieć tamtym Ziemianom prawdę o treningach jak trenuje się , energii KI ,technikach ki itp , aby mogli się bronić przed Saiyanami , aby powstała druzyna ,organizacja lub Armia która broniła by Planete Ziemia .

ocenił(a) serial na 10
ka3one

http://s9.postimg.org/4o2xir0j3/maxresdefault.jpg to też postacie z wszechświata Beerusa ? ta osoba co wygląda jak Sayian ale ma uszy jak Elf, wiesz jak może nazywa się ?

ocenił(a) serial na 7
vAkatsuki

Ten obrazek to akurat jest fanowski, przedstawia jedynie wersję wyobrażeń 12 bogów zniszczenia, powstał jeszcze przed ogłoszeniem Dragon Ball Super, kiedy jeszcze nie było wiadomo że Champa będzie bogiem 6 wszechświata, postać o którą pytasz autor nazwał Tamanegi i jest domniemanym bogiem zniszczenia pierwszego świata.

ocenił(a) serial na 10
ka3one

dzieki :) już nie mogę doczekać się , ciekawi mnie jak zrobią w sprawie Bardock czy pojawi się aby Goku poznał swojego ojca , czytałem ze Bardock ten co przegrał z Freezą potrafi zamienić się w ssj1,ssj2,ssj3 i w Boskiega Saiyanina , fajne było gdyby pojawił się w Dragon ball super . czyli z tego wynika https://www.youtube.com/watch?v=1nfO5apsTlE ze ten Bardock to ten który przegrał z Freezą jak nie myle się .

ocenił(a) serial na 7
vAkatsuki

Ale o czym ty teraz mówisz jaki Bardock SSJ3?, Bardock zginął podczas ataku Frizera na Vegetę i temat z nim jest zamknięty był jakiś fillerowy odcinek specjalny o tym jak osiągnął SSJ i tyle, filmik który tu wstawiłeś pochodzi z gry Dragon Ball Heroes na automaty w Japonii a jak wiadomo w grach można sobie pokazać wszystko tam nawet Gohan osiągnie SSJ4, także nie zawracaj sobie głowy tym że coś z gier przejdzie do anime bo nie ma na to najmniejszych szans to samo tyczy się Dragon Ball Xenoverse. W anime będzie tylko to co Toriyama zamieścił w scenariuszu a jeśli nie stworzył danej postaci to tym bardziej się nie pojawi.

ocenił(a) serial na 10
ka3one

kilka sytuacji przeszło do Dragon ball super np ta walka Goku vs beerus i nie tylko :)

ocenił(a) serial na 7
vAkatsuki

Walka Goku z Beerusem przeszła do Super bo Akira pracował nad scenariuszem do Battle of Gods, to samo tyczy się Fukkatsu no F, z gier nigdy żadna postać nie dostała się do anime.

ocenił(a) serial na 10
ka3one

tylko ze nikt nie wie co przyszłosci bedzie w dragon ball super po tym Turnieju . :) to co wspomniałeś "Bardock zginął podczas ataku Frizera na Vegetę i temat z nim jest zamknięty był jakiś fillerowy odcinek specjalny o tym jak osiągnął SSJ i tyle" czyli w nowej wersji jest ze Bardock nie zginął tylko ktoś przeniósł go do przeszłosci . czyli nie wiadomo co bedzie dalej . tak samo w Dragon Ball Z: Kami to Kami(2013) ,Dragon Ball Z: Fukkatsu no F(2015) było coś innego a w dragon ball super zmienili bieg wydarzen niektórzych sytuacji . chodzi mi to ze tego nie wiadomo co bedzie w przyszłosci fabuły Dragon ball

ocenił(a) serial na 10
ka3one

http://pl.dragonball.wikia.com/wiki/Bardock nawet tutaj pisze ze nigdy nie zginął ,
"Najprawdopodobniej Bardock jest pierwszym Super Saiyaninem. Lecz w najnowszym filmie Dragon Ball Z: Battle of Gods jest powiedziane, że "...grupka Saiyanów, zebrała moc w jednego i powstał Super Saiyanin God..." więc nie wiadomo czy Bardock jest pierwszym Super Saiyaninem, czy grupka tamtych Saiyan była nimi. " czyli tak wygląda nowa wersja , ze Bardock nigdy nie zginął .

"W Dragon Ball Online i Dragon Ball Heroes, Bardock przeżywa walkę z Freezerem dzięki Mirze, ale Mira robi go swoim sługą" wydaje mi się ze tak samo jest w Anime w odcinku który trwał około 20 minut tylko tego nie pokazali .

ocenił(a) serial na 7
vAkatsuki

No nie wiem ile razy mam ci to tłumaczyć, odcinek w którym Bardock cofa się w przeszłość i osiąga SSJ to filler, powstał tylko i wyłącznie na potrzeby gry, Bardock zginął na Vegecie podczas ataku Frizera masz tu potwierdzenie z mangi http://mangafox.me/manga/dragon_ball/v26/c113/8.html
Żadnego powrotu Bardocka nie bedzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones