PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 145
ocen
7,9 10 1 9145
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

złota forma

ocenił(a) serial na 10

skoro freezer stworzył swoją własną wersje złotą formę która jest podobna do formy ssj, to uważam ze powinno być pokazanie ze Tien,Krilian,Yamcha,Piccolo,Chaoz , wzieli przykład z freezera i stworzyli własną forme ssj .

ocenił(a) serial na 3
vAkatsuki

freezer ogolem mial umiejentnosc metamorfozy. wiec złota forma to tak jak by kolejne stadium ewolucji. nie uważam zeby nasi ziemianie mogli cos takiego stworzyc, bo po prostu to nie mozliwe fizycznie. takie jest moje zdanie.

ocenił(a) serial na 10
gorn2212

czytałem ze Tienshinhan ma jakieś zdolności magiczne czy coś tam przez to ze ma 3 oczy , jeszcze podobno bedzie jakiś Turniej miedzy galaktyczny , fajne było by gdyby pojawił się Mira i jego niewolnik Bardock ten który przegrał z Freezą potem goku poznaje swojego ojca .

ocenił(a) serial na 10
gorn2212

https://www.youtube.com/watch?v=GWV3zzCCgR8 chodzi mi o tego Bardock, fajne było gdyby pojawił się w Dragon Ball super jako niewolnik który ma implant posłuszeństwa Boga Miry a potem Goku poznałby swojego ojca a Bardock dołacza do Wojowników Z

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones