PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175776}

Drake i Josh

Drake & Josh
7,1 5 419
ocen
7,1 10 1 5419
Drake i Josh
powrót do forum serialu Drake i Josh

Najlepszy

ocenił(a) serial na 8

Jak dla mnie, jest to najlepsza produkcja stacji Nickelodeon.
Humor świetny, aktorzy dobrze dobrani. Późniejsze produkcje owej stacji już niestety tak nie zachwycają.

ocenił(a) serial na 3
missnothing__

Ja jestem całkowicie innego zdania. Moim zdaniem chociażby iCarly bije ten serial o głowę.

ocenił(a) serial na 8
jano37

no nie wiem, może to kwestia wieku, niemniej jednak w moim osobistym mniemaniu żadna produkcja Nickelodeon nie jest w stanie dorównać Drake&Josh

ocenił(a) serial na 10
jano37

Moim zdaniem żaden serial na nickelodeon nie pobije Drake&Josh, jedynym serialem, który czesto dorównuje humorem to Victoria Znaczy Zwycięstwo. Według mnie iCarly jest najgorszym młodzieżowym serialem, ponieważ jest pełen pustych żartów, często wymusza śmiech u widza i ogólnie dużo rzeczy jest wymuszonych. Drake&Josh, był serialem, który był bardzo śmieszny wszystkie sytuację humorystyczne były wspaniałe i co najwazniejsze wogóle nie wymuszone. Szkoda że serial został zdjęty z Nickelodeon, wolałbym usunąć iCarly i wzowic Drake'a&Josh'a.

ocenił(a) serial na 7
Dawid190419

Dokładnie, Drake & Josh świetny scenariusz, świetnie dobrani aktorzy, strasznie dużo humorystycznych sytuacji - serial jakich już nie ma :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones