PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758685}

Droga do szczęścia

Un Camino hacia el Destino
8,2 222
oceny
8,2 10 1 222
Droga do szczęścia
powrót do forum serialu Droga do szczęścia

Co sądzicie o tej parze? Czujecie między nimi chemię ? I najważniejsze czy według was Carlos jest przystojny?

wiktoria24

Jest chemia między nimi.Carlos jest przystojny, ale nie w moim guście.

ocenił(a) serial na 10
Roxi_w

Moim zdaniem dobra telka w dużej mierze zalezy od dobrej chemii między protami w tej czuc ją bardzo wyraźnie może tez dlatego ze paulina i Horacio są parą w rzeczywistości . fajnie ,ze scenarzyści postawili na nowe sympatyczne twarze , Czuje , ze to będzie fajna telenowela

Ancla

Po dwóch ostatnich odcinkach myślę dokładnie tak samo i przyznaję, że telka wciąga mnie coraz bardziej. Cieszę się, że w końcu główna bohaterka to młoda dziewczyna, a nie dojrzała kobieta. Nie dość, że jest śliczna to jeszcze wesoła i szalona :) tego mi ostatnio brakowało w telenowelach.

ocenił(a) serial na 10
wiktoria24

Ja czekalam na ten serial ( obejżalam sobie wczesniej kilka fragmentów ) , tez zdecydowanie wolę ogladać młodych , wesołych bohaterów. Bardzo lubiłam Włoska narzeczoną - wszystko mi się w tym serialu podobało ( fabula , protagonisci niezwykle chemiczni po scenerie )

Ancla

Włoszka była super ! Przeważnie w telenowelach tylko jeden, góra dwa wątki są fajne, a we Włoskiej narzeczonej lubiłam każdą parę i byłam ciekawa jak potoczą się ich losy :)

ocenił(a) serial na 10
wiktoria24

Zgadzam się z Tobą We Włoskiej wątki poboczne byly ciekawe podobało mi się , ze sporo osób przeszło przemianę , nie usmiercili połowy obsady jak to w niektórych serialach bywało przez co serial przyjemnie się oglądało. Dawno zadna telka tak mi sie nie podobala czuje , że ,Droga do szczęscia będzie tez hitem na pewno lepszym niz ,,Po prostu Maria,, którą próbowałam ogladac , ale nie dałam rady - zal Jose Rona ,że wystąpił w takim dennym serialu

Ancla

Dokładnie ! Nie wiem czemu Jose przyjął tak neznadziejną rolę :( przyznaje, że robiłam chyba jakieś trzy podejścia do tej telenoweli, ale ani razu mnie nie przekonała. Główna bohaterka to dla mnie dramat !

ocenił(a) serial na 10
wiktoria24

Znów się z Toba zgadzam w 100% ogladałam ten serial do 35odc głownie ze względu na Rona ale dalej nie bylam w stanie jeszcze jak by on był protem to może , może ogólnie obsada fatalna ( 40 latkowie grają studentow itd ) a główna bohaterka strasznie irytujaca najgorsza z całej obsady . Drogę do szczescia ogladam wieczorami na dailymotion widać po liczbie odsłon ze zdecydowanie przebija ,, sierotkę Marysię :)

ocenił(a) serial na 10
Ancla

A ja sądzę, że "Droga do szczęścia" będzie hitem. Może takim samym jak "Zakazane uczucie" . Pomimo tego, że "Droga do szczęścia " jest remekiem to przyjemnie się ją ogląda. No i główni bohaterowie są świetni i dobrze grają. Może to dlatego, że są parą. W "Mojej nadziei" też tak było, że główni proci byli parą.

ocenił(a) serial na 10
Klaudi78

Dla mnie Droga do szczęscia już jest hitem zresztą podobno została dobrze przyjęta nie tylko w Polsce nie ogladałam oryginału i nie chcę widzieć zresztą dziś prawie każda produkcja televisy to remake .

Ancla

Zgadzam się, chociaż muszę przyznać że dla mnie Droga do szczęścia była hitem już od pierwszego spotkania Carlosa i Fer. Od razu dało się wyczuć chemię (a to dla mnie najważniejsze, jeśli chodzi o głównych bohaterów), a po drugie trzeba przyznać że aktorzy świetnie wcielają się w swoje rolę. Grają bardzo naturalnie.

ocenił(a) serial na 10
wiktoria24

Wiktoria 24 po raz kolejny zgadzam się z tobą w 1000% . widać ze serial jest przemyslany tak to okresle , Paulina która ma 25 lat faktycznie wygląda na licealistkę , horacio tez bym nie dała 34 lat . Eugenia Cauduro w rzeczywistości jest młodsza od swojego filmowego męża czego nie widać , podobnie z izabella . a wracając do protów naprawde urocza para - fajnie ze tez w realu to zawsze widzowie lubią

Ancla

Widzę, że naprawdę mamy bardzo podobny gust :) jeśli możesz to wymień kilka swoich ulubionych telek, aż jestem ciekawa czy znowu się ze sobą zgodzimy he he :)

ocenił(a) serial na 10
wiktoria24

Długo by o tym pisac telki ogladałam juz jako dziecko z mamą i babcią ( Esmeralda , Cristina..wspaniała ,, Gorzka zemsta,, potem minął mi szał na te seriale wróciłam do nich ok 5 lat temu jak przypadkiem zobaczyłam ,, nie igraj z aniołem ,, spodobał mi sie wtedy Levy i ogladałam wszystkie seriale z nim . dzis juz mi sie przejadł ten aktor, ale ,, Sortilegio- zakleta miłosc - do tej pory uwazam za najlepiej zrobioną telke krótka , mało absurdów , odbiegajaca od innych pod tym wzgledem , że proci cały czas sa razem mimo intryg , W czwartek skonczył sie serial ,, moje serce bije dla loli,, tez bardzo lubiłam ten serial . Sporo było fajnych telek nie przypomne sobie teraz wszystkich tytułów a ty jakie lubiłas produkcje ?

Ancla


Hmm……. U mnie zaczęło się bardzo podobnie, czyli przez Esmeraldę. Następnie Paulina, Posłaniec szczęścia, Serce Clarity, Zbuntowany anioł, a potem długo, długo nic. W moim przypadku powrót nastąpił przy Cenie marzeń (fajni aktorzy i historia), potem zaczął się mój zachwyt nad Levym. Lubiłam go w Nie igraj z aniołem, ale muszę przyznać że najlepszy był w Sortilegio (ta telka była i nadal jest dla mnie wyjątkowa, uwielbiałam ją dosłownie za wszystko i oglądałam po kilka razy w Internecie). W końcu Levy się przejadł, jak chyba wszystkim heh. Drugą moją perełką obok Sortilegio jest Kiedy się zakocham (uwielbiam Silvie Navarro w roli Renaty i Juana Solera w roli Jeronima, ogólnie cała tela jest the best). Po niej żadna mnie już tak nie wciągnęła (no może trochę Nieposkromiona miłość i Prawdziwe uczucie), więc zaczęłam oglądać produkcje Telemundo. Duch Eleny, Królowa serc (te dwie były SUPER),dalej Dom po sąsiedzku, Gdzie jest Elisa, Dwa oblicza, te też były fajne :) Aaaa…..jeszcze Corazon Salvaje, no i nie zapominajmy też o cudnej Włoskiej narzeczonej…..
Teraz jest Droga do szczęścia, którą naprawdę polubiłam:)
Ps. Było tego więcej, ale wymieniłam te które najbardziej utkwiły mi w pamięci :)

wiktoria24

Urocza i piękna para.
Fernanda to prawdziwy ideał.Jest śliczna i atrakcyjna.Do tego niesamowicie sympatyczna,wesoła,zabawna po prostu wspaniała.Można sie zakochać,jest jednym słowem CUDOWNA.
Dostrzegłem wielki talent aktorski Pauliny.Zwróćcie uwagę,że np. nie wymachuje nie potrzebnie rękoma tak jak np. Boyer czy Peronni.Po co ta wymuszona gestykulacja.
Jeszcze jedno,piosenka tytułowa...po prostu niesamowita,ma coś w sobie,kumuluje w człowieku taką dodatkową energię.

koli_7

Ja tez uwielbiam Pauline w roli Fer. Mimo wielu przeciwności losu z jej twarzy nigdy nie znika uśmiech. Na dodatek jeśli chodzi o wygląd to jest.......hmmm taka niewinna i to daje jej dużo uroku. Jest też postrzelona, ale w taki pozytywny sposób (jak to każda normalna dziewczyna w jej wieku). Super są te sceny kiedy gada jak nakręcona i buzia jej się nie zamyka np. Na obiedzie z Carlosem (wtedy kiedy się upila), albo kiedy przyszła do jego domu prosić go o pomoc w sprawie Luisa☺

ocenił(a) serial na 10
wiktoria24

Uwazam identycznie jak wy koli_7 i Wiktoria24 w zasadzie napisaliscie moje mysli. scena obiadu carlosa i fer była jak dotad najlepsza w tym serialu Oboje fajnie graja naturalnie mimo ,ze nie są jakos specjalnie doswiadczonymi aktorami o ile dobrze kojarzę to ich pierwsze główne role tymbardziej ich doceniam mam nadzieję , że to nie ich ostatnia wspólna telka z pewnoscią po sukcesie Drogi do szczęścia posypią sie propozycje na nowe wspolne filmy czy telenowele

ocenił(a) serial na 10
Ancla

Paulina Goto zagra z w telenoweli Mi Corasion Eres Tu, czyli na polskie "Moje serce należy do Ciebie" a Harracio w "Color de Pasion" czyli "Kolor namiętności". Ale w tych telenowelach nie grają razem. Jakby co podaje linka , jeśli ktoś chce wiedzieć więcej https://www.youtube.com/watch?v=F1zursxecNc

ocenił(a) serial na 10
Klaudi78

Miałam na myśli , że fajnie by było jakby nakręcili kolejną telke z nimi w głownych rolach , albo z protami z Włoskiej Narzeczonej Brito- Ron - kolejna bardzo chemiczna para aż ciarki przechodziły jak na nich patrzyłam

ocenił(a) serial na 10
Ancla

Ancla zgadzam się z Tobą całkowicie. Brito i Ron nie byli parą, ale stwierdzono, że mieli romans. A Paulina i Horracio są oficjalnie parą. I zgadzam się obie te pary wymienione powyżej ukazały na ekranie świetną chemię. Jeszcze bym dodała tutaj Lali Esposito i Mariano Martinez z "Mojej nadziei".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones