PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758685}

Droga do szczęścia

Un Camino hacia el Destino
8,2 222
oceny
8,2 10 1 222
Droga do szczęścia
powrót do forum serialu Droga do szczęścia

Co wy na to? Taką informację podało na yotubie kanał Po prostu Maria tv4. Poniżej wklejam linka.
https://www.youtube.com/watch?v=MLOoayjeqYM
Kanał Po prostu Maria odpowiedział, że współpracuje z TV4 i napisało w komentarzu, że dostali taką informację o powrocie DDS. Cieszycie się? Z moich obliczeń wynika, że Po prostu Maria skończy się 6 marca. Więc to info jest całkiem prawdopodobne. Mnie ucieszyła ta wiadomość a Was?

Klaudi78

To tylko plotki, nie wierzę w nie.

ocenił(a) serial na 10
Roxi_w

Nie trzeba być pesymistą, ja tam myślę, że należy myśleć pozytywnie. A skoro wykupili telenowelę to muszą ją puścić, prawda?

Klaudi78

Oby Droga do szczęścia wrócił bo inaczej tv4 całkowicie straci zaufanie widzów. To w końcu od nich zależy czy będzie oglądalność . Ja chcę aby Droga do szczęścia wróciała i utrzymało się podwójne pasmo telenowel .Jenak uważam ,ze nie ma co wierzyć plotką innych .Ile było plotek, że będzie jakaś telenowela w Polsce?.Ludzie lubią wymyślać. Droga do szczęścia może wrócić, ale na pewno nie 1 marca ponieważ wtedy będzie jeszcze Po prostu Maria.







ocenił(a) serial na 10
Roxi_w

Maria kończy się 6 marca, wtedy TRA Trzy Razy Ana wskoczy na 16, a nowa telka bądź DDS na 17. Masz rację plotkami nie warto się przejmować, należy poczekać do marca.

Klaudi78

No wlasnie nawet nie wiem kiedy sie skonczyl ostanio ogladalam jak mieli wypadek a pozniej mialam przerwe w szpitalu:(

ocenił(a) serial na 10
dariamarciniak515

Ostatni odcinek był 30 grudnia.

ocenił(a) serial na 1
Klaudi78

Ten kanał to największe gowno pod słońcem a osoba co wrzuca te (nagrane recznie z telewizora) jest mitomanka. Kiedyś się wyklocala z kilkoma osobami o to ze kradną jej filmy. Haha chyba te nagrywane z telewizora haha Jednym słowem jest nienormalna i nie traktowalabym poważnie jej słów bo gada od rzeczy i na pewno nie wspolpracuje z tv4 bo to jest zwykła gowniara

ocenił(a) serial na 10
ms1819

No zgodzę się nagrania nie są wysokiej jakości, ale nie mam pewności czy ta osoba kłamie, ale dzisiaj wszystko jest możliwe, dlatego czekam do marca, aż skończy się Maria albo będę spoglądać na Novela.pl tam będą sprawdzone informacje.

ocenił(a) serial na 10
Klaudi78

Hej ja też sprawdzam regularnie informacje na noveli pl. i stronie serialu na fb i tez nie wieże tej lasce z you tube , choć było by cudownie gdyby miała racje , dziwne nagle ,, wszyscy mają sprawdzone informacje i znajomosci w stacji,, bzdura jakaś . Nie oglądam dla zasady TVA , bo straciłam zaufanie do stacji TV4 i nie lubie A. Boyer . Przezuciłam sie na serial ,,Amor de bario ,, ze strony ,, Swiat latino,, z polskimi napisami przynajmniej mam pewnośc ze obejże go w całosci . Fajny choć nie tak jak Droga do szczescia

ocenił(a) serial na 10
Ancla

Myślę, że wszyscy chcą powrotu DDS. Wyczytałam, że TVA nie przyciąga widzów tak jak w pierwszym odcinku - wiadomo pierwszy odcinek wprowadzenie itd... A poza tym sądzę, że widzowie może nie oglądają, gdyż pomyśleli, że jak nie będą oglądać TVA, to być może wróci DDS? Jak sądzisz to może być możliwe?

ocenił(a) serial na 10
Ancla

" Amor de barrio" - widziałam czołówkę z tej telki. Ale nie wiem o czym ona jest.

ocenił(a) serial na 10
Klaudi78

Ja od początku obiecałam sobie nie ogladać TVA i nie widziałam ani jednego odcinka ,a ze i tak ogladam telki w Internecie to przezuciłam sie na seriale z napisami ze Swiat latino w Amor de Bario protami tez są młodzi mało znani aktorzy . Fabuła dośc ciekawa , bo są 2 pary głównych bohaterów . Wczoraj zaczełam oglądac tez ,, El color de la pasion ,, w pierwszej scenie wystąpił Horacio Pancheri , ale niestety wystąpi tylko w kilku odc , bo gra młodego ojca głównej bohaterki w poźniejszych odc zagra go Rene Strickler ( Luis z Drogi do szczescia )

ocenił(a) serial na 10
Ancla

Widziałam czołówkę El color de pasion" podobno Polska wykupiła tę telenowelę tak samo jak i "Lo impedonable, tak twierdzą na YouTube.

Klaudi78

Jeszcze nie wiadomo, czy serial wróci, bo w kolejce jest niwy serial:
http://www.filmweb.pl/serial/Lo+imperdonable-2015-737689
Trwają negocjacje, na jakim kanale będzie można go obejrzeć.
Dla mnie to trochę dziwne, że tak przerywają serial i negocjują nad nowym.

ocenił(a) serial na 10
KajaW

Słyszalam ze ,, Lo imperdonable ,, tez nie okazało się jakims wielkim hitem zresztą kolejny remake i to serialu nie tak starego bo z 2010 roku . El color de la pasion jest rewelacyjna telką , bardzo dobrze zrobioną bez absurdów z mądrymi protami . kazdy odcinek jest ciekawy dziwie się ,ze jeszcze sie nie pojawiła w Polsce

ocenił(a) serial na 6
Klaudi78

Już wiadomo, że Droga do szczęścia nie wróci. Od 8 marca zobaczymy Siempre Tuya Acapulco.

ocenił(a) serial na 10
Edi13

Dlaczego czemu tak mi smutno jest. :(

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowany_RBD

Polecam zajrzeć na stronkę Swiatlatino na fb tam kroi się niespodzianka dla fanów UCHED ;-))

ocenił(a) serial na 10
Ancla

To juz jest pewne na 100% ze nie bedzie juz tej telki? Moze dadza po 3 razy Ana.

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowany_RBD

Ktoś jeszcze w to wierzy ??? Gdyby TV4 dokończyła UCHED po 3 razy Ana kilka mies po przerwaniu strzeliła by sobie samobuja , bo po takim czasie sporo osób by nie pamietało o czym była chyba ze by puscili od poczatku , ale to jeszcze mniej realne .

ocenił(a) serial na 10
Ancla

Ja to wierze i bede wierzyl do konca niech 4 kombinuje nie wiem jak oni to zrobia ale musza wznowic ta telke bo innego wyjscia i opcji nie ma.

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowany_RBD

Ja też wierze , ze ją obejze nawet mocno wierze , ale nie w TV4 a w Internecie dzieki Swiatlatino juz pierwwsze kroki poczynili , warto sledzic . Telewizja ma gdzies prosby widzów wiec przynajmniej ja obiecałam sobie , ze nie obejze już zadnej telki w TV na wspomnianej stronie jest tyle fajnych seriali , nie to co w TV gniot za gniotem a do ogladania z napisami bardzo szybko sie przyzwyczaiłam przy okazji szkoląc język hiszpański

ocenił(a) serial na 10
Ancla

Ancla ja widzę to tak - jeśli któraś telka okaże się gniotem to może puszczą DDS. Poza tym Zbuntowany RBD ma rację, niech czwórka kombinuje jak tu zrobić żeby DDS znowu puścili bo to kpina z widza, że nie wspomnę o szacunku dla widza, żeby przerywać w najlepszym momencie. Gdyby mieli prawa telka leciałaby w tv albo w najlepszym przypadku na Ipli. Chociaż ciekawi mnie czemu odcinki TRA są umieszczane na Ipli czyżby niska oglądalność?

Klaudi78

Bardzo się cieszę że wróci serial droga do szczęścia...

ocenił(a) serial na 10
azalia23dd

Skad wiesz?

ocenił(a) serial na 10
azalia23dd

Pozdrawiam wszystkich naiwnych , którzy jeszcze wierzą w powrót tego serialu

ocenił(a) serial na 10
Ancla

Ok. I ktos pisal to TV4 z kolejnymi odc.?

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowany_RBD

Mnóstwo osób pisało wszelkiego rodzaju petycje, meile itp do Tv4 , śledziłam codziennie dyskusje na noveli pl i tutaj i jaki tego rezultat- żaden . Zwykle jestem optymistka , ale w tym przypadku nie widze swiatełka w tunelu . Podejrzewam nawet ,ze Tv4 może przeczytało kilka petycji ( albo wcale ) reszte usuwało bo ma nas widzów w głebokim poważaniu , albo nie udało im się zakupić dalszych odcinków z tylko sobie znanych względów . Jak komuś bardzo zależy na ogladaniu Drogi ...w jezyku polskim radzę DOBRZE POSZUKAĆ :-) ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones