PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758685}

Droga do szczęścia

Un Camino hacia el Destino
8,2 222
oceny
8,2 10 1 222
Droga do szczęścia
powrót do forum serialu Droga do szczęścia

To niesprawiedliwe, że nie dokończyli tego serialu. Mogli przecież powiedzieć, czemu nie dokończą, a oni coś takiego...
Pierwszy odcinek już od razu mnie wciągnął, nie było typowego schematu, że Proci poznają się w pierwszym odcinku. U mnie DDS punktowało z odcinka na odcinek. I bohaterowie, złe postacie (szczególnie Isabela, Luis, Mariana) dobrze obsadzeni w swoich rolach.
Jak myślicie Moi Drodzy, jest szansa, że DDS wróci do TV4?

Klaudi78

Już raczej nie wróci .Ja akurat nie lubię tej aktorki ,która gra Isabele, ale proci są fajni. Wolałabym ją niż tą nową telenowele ,która będzie po Marii.Dobrze ,że chociaż jest Trzy razy Ana:)

ocenił(a) serial na 10
Roxi_w

Co do nowej telki to mam mieszane uczucia, niby fabuła fajna, ale zwiastun niezbyt zachęcający... Wolałabym Despertar Contigo z Velden i Arensem.

ocenił(a) serial na 10
Klaudi78

Albo Las Amazonas, Lo Imperdonable, El Color De La Pasion... Pasion Y Poder - głównie dlatego, że grają tam sprawdzeni aktorzy... Ale zerknę na pierwszy odcinek nowej telki i zobaczę czy mi się spodoba....

Klaudi78

Ja najbardziej bym chciała Pasion Y Poder,ale z Despertar Contigo , Las Amazonas , Que te perdone Dios czy Carazon que miente też bym była zadowolona .Zwiastun tej nowej telenoweli jest dla mnie nie ciekawy.

ocenił(a) serial na 10
Roxi_w

Dla mnie też nieciekawy, ale zobaczę jak po pierwszym odcinku.

Klaudi78

Dam jej szanse ,jak nie będzie mi się podobać to przestane oglądać .Nie zamierzam się już tak męczyć jak np przy Dzikim sercu .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones