PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758685}

Droga do szczęścia

Un Camino hacia el Destino
8,2 222
oceny
8,2 10 1 222
Droga do szczęścia
powrót do forum serialu Droga do szczęścia

Mnie się podobał a Wam?

ocenił(a) serial na 9
Klaudi78

Zapowiada się ciekawie. Pierwszy odcinek jak na razie bardzo dobry

Klaudi78

Zapowiada się całkiem nieźle :). Dużo znanych mi twarzy, ciekawa jestem jak się zaprezentują w tej telenoweli. Na razie Lisette nie przekonała mnie do siebie, Ana Patricia już lepiej. Okaże się co z tego będzie. Ciężko oceniać po pierwszym odcinku ale póki co zaciekawiła mnie ta historia. Nie jest taka typowo schematyczna. Proci są dla mnie zagadką, fajnie, że postawili na 'świeże' twarze, ciekawe jak się odnajdą razem. Pierwszy odcinek zachęcający do dalszego oglądania. Zobaczymy jak to dalej będzie :D.

Klaudi78

Ja widziałam tylko urywki i myślałam, że to jakaś stara telenowela sprzed lat :D
A to dlatego, że ta taśma/obraz jakieś dziwne.

Vanessa100

moze pozniej sie rozkreci

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

Cały pierwszy odcinek to 18 lat wcześnie więc zrobili to na styl starego nagrania. Na samym końcu odcinka jest już normalnie

ocenił(a) serial na 10
Klaudi78

Dzisiaj pokazywali wstęp do historii głównych bohaterów Fernardy i Carlosa. Akcja się rozwinie, trailer zachęcił mnie do obejrzenia ( oczywiście oryginalny trailer , a nie ten nasz w tv4) Moim zdaniem z odcinka na odcinek będzie coraz lepiej.

Klaudi78

Oczywiście,że się podoba :))))) Oby nie zrobiło się nudno jak w MARII....

Klaudi78

Dziwi mnie ,że Meksyk nakręcił ten serial po raz drugi (czyżby brakowało nowych tematów) bo oglądałam ,,Córkę ogrodnika" z 2003 r i był bardzo fajny a ten wygląda na jego remake,według mnie pierwszy jest najlepszy.

Klaudi78

Zapowiada się całkiem niezła telka po latach posuchy od Zakazanego uczucia. Przede wszystkim głowna protka sprawia całkiem sympatyczne wrażenie.

marekwyszosiat

pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne. Zobaczymy jak się rozwinie

Klaudi78

Jak dla mnie, póki co, serial zapowiada się dobrze. ;) No, ale 'nie chwalę dnia przed zachodem słońca', bo właściwie dopiero 2 odcinek leci :D
Aaa i tak na marginesie - Pedro jest całkiem przystojny... ;>

Dianka96

Luisa też ma w sobie bardzo dużo uroku ;)

Klaudi78

Serial zapowiada się ciekawie jednak jak to często bywa podstarzali aktorzy grają młodzieniaszków. Wiadomo, że nie opłaca się zatrudniać aktorów dla jednego odcinka jednak pięćdziesięciolatek z kitkiem grający dwudziestolatka trochę kłuje w oczy.

ocenił(a) serial na 10
Kassandra86

Kassandra86 Zgadzam się z Tobą, że to kłuje w oczy , zwłaszcza w PRM. Ale myślę, że chcieli przyoszczędzić albo nie mieli innych aktorów niż tych co byli na początku.

Klaudi78

Mam nadzieje że będzie tak ciekawa jak oryginał czy;i "córka ogrodnika" która lata temu leciałą na Zone Romantica, ja odcinki nafrobie dopiero w weekend

ewelina84

Jak na razie średnio mi się podoba, nie wiem czy będę oglądać.

ocenił(a) serial na 8
Klaudi78

Oczywiście że sie podoba ;) Rozpływam sie patrzac na Carlosa i Fernande. Denerwuje mnie tylko Amelia tym ciaglym narzekaniem i obwinianiem wszystkich o swoj los...

Reina_5

A ten Luis jakie ma branie. Jak na razie to wzdycha do niego połowa kobiet w serialu. A Amelia faktycznie denerwuje. Jeszcze na dodatek nie daje chłopu porządnie pospać tylko na podłodze musi leżeć.

ocenił(a) serial na 8
Kassandra86

Właśnie dziwie sie czemu wszystkie tak lgna do Luisa, przecież nie jest wcale przystojny chyba ze wzgledu na hajs który i tak nie jest jego

ocenił(a) serial na 10
Reina_5

Reina 5 zgadzam się z Tobą. Nie jest urodziwy, a lata w których był ma już za sobą. Mnie podobał się aktor w "Nie igraj za aniołem". Gdyby wtedy kręcili "Drogę do szczęścia" to nie dziwiłbym się tym kobietom, że wzdychają do niego. I tak na pewno lecą na kasę, chociaż Amelia wzdycha do niego z innego powodu. Był jej pierwszą miłością, odrzucił ją a z tym trudno się jej pogodzić. Ja staram się ją zrozumieć, ale lepiej by dla niej było gdyby pogadała szczerze z Pedrem i wyjaśniła mu swoje postępowanie. A wstawiona Fernanda jest bardzo zabawna :)

ocenił(a) serial na 10
Kassandra86

Kassandra 86 ja też bym chciała mieć takie powodzenie u mężczyzn jak Luis u kobiet w tym serialu. Lata urody aktor ma za sobą, ale chodzi o to, że Luis jest niedostępny i ma kasę. Dlatego tak wszystkie na niego lecą, są nieszczęśliwe z mężami, albo chcą kasiastego faceta.

ocenił(a) serial na 10
Klaudi78

Ja też sie dziwię skąd luis ma takie powodzeniie ,Kiedyś był bardzo przystojny pamiętam , jak grał Viktora Manuela w Cristinie miał wtedy 36 lat bardzo mi się wtedy podobał , ale wg mnie czas nie jest dla niego łaskawy . Dzis ten aktor mnie wręcz drazni

Ancla

Mnie też i ciągle jego twarz robi się czerwona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones