PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758685}

Droga do szczęścia

Un Camino hacia el Destino
8,2 222
oceny
8,2 10 1 222
Droga do szczęścia
powrót do forum serialu Droga do szczęścia

Pod koniec grudnia zobaczymy ostatni odcinek "Drogi do szczęścia". TV4 rezygnuje z emisji tej telki (prawdopodobnie z powodu słabych wyników oglądalności). Od 2 stycznia w paśmie o 17 zobaczymy telkę "Trzy razy Ana" (org. "Tres veces ana").

ocenił(a) serial na 9
misterioso_x

Z tym końcem emisji to jeszcze nic pewnego. Nie ma oficjalnego stanowiska stacji w tej sprawie.

Villemo666Valo

szkoda ze zdjemuja z anteny

magazynier_48

powtórki robia zbuntowany anioł i nie igraj z aniołem a teraz w listopadzie ma byc powtórki królowa serc niewiem po co to powtarzac zamiast dac droge do szczescia zajebisty serial ja juz nie ogladam ani puls ani tv4 niech spadaja tylko polsat

Villemo666Valo

Novela.pl podała taką informację, więc to raczej pewne ;)

misterioso_x

nie zdejmujemy z anteny zostajemy wrócimy czekajcie ok

misterioso_x

Tv6 ją przeniosą ale z tego co wiem rezygnują całkowicie tak robili tylko tv puls teraz tak robi tv4

ocenił(a) serial na 10
basia21x

Nie mozliwe nie wierze ze ta telenowela ma mniejsza ogladalnosc niz po prostu maria

Ancla

Też mi się nie chce wierzyć, że "Po prostu Maria" ma lepszą oglądalność. "Droga do szczęścia" jest o wiele ciekawsza :)

misterioso_x

Musimy zrobić jakąś petycje do tv4, nie mogą teraz zdjąć tej telenoweli :( NO WAY !!!!!!!!!!!!!!

wiktoria24

Petycja nic nie pomoże jeśli chodzi o słabe wyniki oglądalności. Pozostaje tylko nadzieja, że będzie emisja w godzinach porannych lub na ipli :)

ocenił(a) serial na 7
misterioso_x

Jestem za apelem do TV4 żeby została. Zgodzę się na zmianę godziny (można nagrać)

misterioso_x

To fakt jest lepsza Droga do szczęścia i nawet polubilam fer ten film jest super ale i po prostu Maria tez jest spoko oglondalam dwa pokoleń codziennie pare razy zdarzyło się ze nie obejrzalam bo byłam w pracy ale odbilam SB oglondalnosc w necie ja chce ten film do cholery !!!!!

Ancla

W życiu nie uwierzę, że ludzie wolą oglądać krzywy zgryz i nudną fabułę Marii, zamiast uroczą Fernandę :(

sandia23

Ja wytrzymałem tylko do 20 odcinka Marii, a "Droga do szczęścia" mnie wciągnęła, a tu teraz prawdopodobnie nie będzie kolejnych odcinków :(

ocenił(a) serial na 10
misterioso_x

Ja również nie wierze ze to będzie koniec ' Drogi do szczęścia ' to bardzo fajna ciekawa telenowela jest w niej wiele wątków i napewno będą ja dalej emitować

Amor__20

Tv 4 napisało mi zapomnimy o drodze do szczęścia bo tres veves ana będzie hitem nie lubię tres veves ana wole vino el amor i las amazones są bardzo ciekawe a tres veves ana siostry spotykają się prawie pod koniec telenoweli a zawsze mało brakuje a by się spotkały ale zawsze jest jakaś przeszkoda droga do szczęścia to fajna telenowela i ciekawa

ocenił(a) serial na 10
basia21x

Pisałas do Tv4 ? pod jaki adres meilowy ? Mała ogladalność ? to jakaś bzdura

ocenił(a) serial na 10
Ancla

A da się gdzies indziej oglądać drogę do szczęścia ? Jesli zdejmą ją z anteny

Amor__20

Na you tubę po hiszpańsku lub wlext napisy angielskie tylko tam

Ancla

Na fanpage tv4 Facebook tam napisz wiadomość powiedz że prowadzisz bloga i nie wiesz czy dalej masz go prowadzić bo opisujesz w nim droga do szczęścia telenowele w tedy ci odpiszą

basia21x

Mi do teraz jeszcze nie odpisali, więc nie wiem czy mówisz prawdę. Możliwe, że będzie dalsza emisja na ipli :)

misterioso_x

Napisz że prowadzisz bloga droga do szczęścia i nie wiesz co dalej mi odpisali ale może ją przeniosą choć novela pisała że nie

ocenił(a) serial na 10
misterioso_x

Na stronie noveli pl jest tylko informacja , że o 17 ma być inna telka , a nie że całkowicie zdejmują z anteny . wiele razy zdarzało się , ze przesuwali godzinę jakiegoś serialu . Nie chce mi sie wierzyć , ze rezygnują akurat z tego serialu .

Ancla

Poczytaj komentarze pod postem na noveli.pl i na facebooku :) Napisali tam, że Czwórka rezygnuje z emisji "Drogi do szczęścia" ;)

misterioso_x

bedzie tres veces ana

ocenił(a) serial na 8
misterioso_x

Czyli co? Kierujesz się komentarzami? Daj spokój, to żaden dowód, póki TV4 nie potwierdzi nie ma co siać zamętu.

martamk4

To jest komentarz od noveli , a nie od widza.Oni podają tylko sprawdzone informacje.

Roxi_w

Dokładnie Roxi_w ma rację :) Oni zawsze mają potwierdzone info i raczej nie sialiby zamętu.

martamk4

Potwierdzili napisz do nich to ci napiszą

misterioso_x

a czy ktoś wie gdzie można znaleźć oryginalne odcinki? po hiszpańsku?

ocenił(a) serial na 10
asia94_1994

Mam sprawdzoną informacje , że na fanpage Świat Latino na facebooku jesli ja przerwą to bedzie mozna ja obejzec z polskimi napisami . Osobiscie do nich pisałam i taką dostałam odp . na tej stronce mozna znalesc przetłumaczonych wiele telek tych najnowszych równiez . Ja sie bardzo cieszę

Ancla

Co za szmaciarze.Takie same ja na tvp.Puls.Tamci też znieśli fajny serial niedawno Sante Diabla.
Ci kretyni znoszą jeden z najlepszych seriali jaki oglądałem.Czemu zawsze znoszą te co mi sie najbardziej podobają?To po prostu CHAMSTWO.

ocenił(a) serial na 10
koli_7

zgadzam sie z Tobą i tez jestem mega zasmucona tym faktem jest duzy odzew w tej sprawie co mnie nie dziwi , bo jest o co walczyć wiec moze nie wszystko stracone

ocenił(a) serial na 10
Ancla

Ancla na facebooku jest duży odzew w tej sprawie. Wszyscy zwolennicy tej telki piszą do TV4 na facebooku. Ale może nie wszystko stracone... Naprawdę nie chcę mi się wierzyć, że taka fajna telka, która nie zaczęła się od pierwszego odcinka typowym schematem- on, ona i gorące uczucie itd, zostanie zniesiona. Większość osób narzeka na Marię. Sądzę, że Marii nie zdjęliby bo za daleko zaszli z emisją, a jak Droga do szczęścia jest na takim etapie, że można zawiesić emisję. Chociaż na moje oko, akcja dopiero się zaczyna. Więc piszcie na fb TV4, że chcecie aby ta cudowna telka dalej leciała. Być może się ockną i nie zawieszą emisji. A powodem jest nie nie oglądalność widzów, tylko nie dogadanie się z producentami telki co praw autorskich. Tak napisano na fb.

ocenił(a) serial na 10
Klaudi78

masz racje klaudia 78 ja tez sledze na bierzaco dyskusje na noveli pl i zamieszczam posty pod innym nickiem , swiat latino no i tutaj równiez pisałam do stacji i nie straciłam nadzieji , że jednak zostanie , piękne jest to ze tyle osób walczy o serial. Nie wątpiłam ani przez moment , że ma zniknąc z anteny z powodu niskiej ogladalnosci Ja ogladam serial na daylimotion bo nie mam innej mozliwosci od pierwszego odcinka miał wieksza liczbe wyswietlen niz Maria i mimo informacji o zdjeciu z anteny nie traci ogladalnosci , o czyms to swiadczy prawda ? Telewizja nie powinna tak postępować z widzami którzy poświęcają swój cenny czas na ogladanie serialu a potem nie maja możliwosci obejżenia go do końca do jak danie psu kości do powąchania bez możliwości jej zjedzenia .

ocenił(a) serial na 10
Ancla

Przecież "Trzy razy Ana" mogą puścić spokojnie po "Po prostu Maria". Nie śpieszy mi się do tej telki, gdyż Boyer i Rullli znów mają grać duet, do tego jeszcze Zepada. Rozumiem, że trzymają się sprawdzonych materiałów, ale to nie fair nie ze względu na nas widzów, ale i też dla aktorów, którzy nie mieli okazji jeszcze nam się zaprezentować. Telka świetna naprawdę - tak samo dobra jak "Włoska narzeczona" czy "Moja nadzieja". Paulina i Horacio są świetni w swojej roli Paulina wcale nie wygląda na swoje lata z tą fryzurą jaką nosi to jej do twarzy, a Horacio jako amant też jest świetny. Były na pewno nie wypały jak to w każdym koncernie czy Televisa czy Telemundo, ale ja nie mogę już wytrzymać na TV4 "Dom nie do poznania". Moje propozycje rozwiązania to:
- Dokończyć Drogę Do Szczęścia ( bo wiele osób jest za) i wznowić ją później, wyjaśniwszy niejasności,
- Puścić telkę w takim klimacie jak Droga Do Szczęścia chociaż żeby jeden z głównych bohater w niej grał jaki gra w DDS,
- Wywalić z ramówki Dom nie do poznania, Przesunąć Marię, DDS, i na najpóźniejszą porę TRA. Kto jest za?

ocenił(a) serial na 10
Klaudi78

Nie wierze w to nie dociera jeszcze do mnie ze telka ma byc przerwana. To je kutwa jakies jaja normalnie i skandal kutwa jego mac.

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowany_RBD

Tak to jest skandal. Ale Stacja nie dogadała się z Producentami w sprawie praw autorskich i licencji więc jest jak jest. A my Widzowie cóż ponosimy tego konsekwencje.

ocenił(a) serial na 10
Klaudi78

Rózne plotki krążą na temat tego serialu jedni twierdzą ze telewizja TV4 im odpisała , że postara sie dokońcczyc serial w pozniejszym czasie , inni ze bedzie przetłumaczona na facebooku . Poczekamy do stycznia ja nie przerywam oglądania , a jak zdejmą z anteny liczę , że znajde gdzies odcinki w oryginale choc to już nie bedzie to samo ale po wielu latach ogladania telek hiszpanski nie jest mi obcy zreszta w tych serialach nie ma jakis skomplikowanych dialogów . Nie rozumiem o co chodzi w tych prawach autorskich czy stacja nie wiedzieli o tym wczesniej jak kupowali serial ze mogą miec problem wyemitowaniem go w całosci . Nie znam sie na licencjach i prawach autorskich

ocenił(a) serial na 10
Ancla

Lubię oglądać telenowele, ale mam lekki niedosyt jeśli jakieś nie skończę. A oglądając TV4, pierwszy raz zetknęłam się z sytuacją.

ocenił(a) serial na 10
Ancla

Mogli by przenieść na TV 6 lub emitować po 2 odc. Po prostu Maria. "pozniejszym czasie" czyli kiedy za pół roku badz rok hm.

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowany_RBD

Zbuntowany RBD To całkiem możliwe, miejmy nadzieję, że tak będzie. TV4 zapowiedziało, że rozpatrzy sprawę jak najszybciej, widząc odzew na fb.

ocenił(a) serial na 10
Klaudi78

nie moge tego znalesc :(

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowany_RBD

Ratujmy telenowele w polskiej tv

Klaudi78

A ja się bardzo cieszę , że puszczą "Tres veces Ana" . Baaaardzo czekałem na nią :)
"Za głosem serca " bardzo mnie wciagneło i mam nadzieję, że tak będzie i tym razem :)

ocenił(a) serial na 10
cinex2408

No ja tez oczywiście se bardzo ciesze, ale bedzie mi bardzo smutno jak do konca nie zobaczę tej telki. :(

ocenił(a) serial na 8
Ancla

czy ktoś może podać jakiś link, gdzie tą telenowelę można dorwać w całości w oryginale?

ocenił(a) serial na 9
Stopka1981

Na stronie wlext są wszystkie odcinki. Po prostu wpisujesz w wyszukiwarce na stronie : Un Camino Hacia el Destino.

ocenił(a) serial na 8
Villemo666Valo

dzięki:)

ocenił(a) serial na 8
misterioso_x

No totalne zaskoczenie...po prostu Maria jest nudne jak flaki z olejem, a nadal będzie...a taki fajny serialik chcą zdjąć...bzdura...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones