PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758685}

Droga do szczęścia

Un Camino hacia el Destino
8,2 222
oceny
8,2 10 1 222
Droga do szczęścia
powrót do forum serialu Droga do szczęścia

Osobę od kostiumów trochę poniosło. Ok, są biedni... ale żeby wszystkie ciuchy były dziurawe? Wyglądają jak modele, mają zadbane ciała... poza tym mimo wszystko pracują. Na pewno ich stać przynajmniej na jeden zestaw ciuchów bez dziur. Fernanda ma te dziurska już we wszystkim. Wydaje się Wam to normalne?

krokodylica89

Fakt, ma w niektórych dziury, ale jeśli mam być szczera, to jakoś mnie to specjalnie nie razi (tak jak to bywało w innych telenowelach). Uważam, że styl w jakim na razie ubierają Fernande bardzo do niej pasuje (do wieku, jej charakteru i pozycji). Przynajmniej ja tak uważam :)

wiktoria24

...Amelia nawet na rozmowę kwalifikacyjną poszła w dziurawym swetrze ;p a Pedro fleja to chyba śpi w tym, w czym pracuje cały dzień, jak na mój gust to przedobrzyli z tym nieco, zwłaszcza, że cała 'rodzinka' poza ciuchami wygląda bardzo ok

krokodylica89

Co do Pedra to się zgodzę. Rozumiem, że jest tylko ogrodnikiem, no ale chyba ma jakiś ciuch na zmianę? !

ocenił(a) serial na 10
wiktoria24

nie sądzicie , że w telkach jedną z fajniejszych rzeczy są własnie przemiany z przysłowiowych ,,kopciuszków,, w piękności ,, z pewnością cała rodzinka Perezów taką przemianę przejdzie swoją droga mamę Fer swietnie oszpecili co było nie lada wezwanie bo Lisette morelos jest piękną kobietą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones