PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758685}

Droga do szczęścia

Un Camino hacia el Destino
8,2 222
oceny
8,2 10 1 222
Droga do szczęścia
powrót do forum serialu Droga do szczęścia
cinex2408

Mnie nie przekonuje ta telenowela.

ocenił(a) serial na 10
cinex2408

Mnie zachęcił już sam trailer a rzadko pierwsze wrażenie mnie myli . obejrzałam wiele telenowel , tą naprawdę polecam jest super fajna fabuła serial z tego roku więc na czasie , nowe twarze , wspaniale dobrani protagoniści bardzo chemiczni ( para w realu ) , naturalni , sympatyczni wątki poboczne tez ciekawe Polecam !!

Ancla

Popieram, popieram i jeszcze raz popieram :) telenowela jest super ! a trzeba przyznać, ze ostatnio niestety puszczali same kiepskie:(

sandia23

Dokładnie, bardzo fajny serial ! Nareszcie młoda protka :DDD

ocenił(a) serial na 10
sandia23

Ja jak już nie raz pisałam tu uwielbiałam tez ,, Włoską narzeczoną ,, która nie tak dawno sie skonczyła, ten serial jest zupełnie inny . Ogladajac obecne odcinki przypominiały mi się swoje lata szkolne , Fajnie ze zakupili serial z tego roku a nie jakąś starsza telke , swoja droga zauwazyłam , że zadko sie zdarza zeby remake jakieś telenoweli przebijał oryginał

cinex2408

A ja mam inne pytanie, żeby nie zakładać nowego wątku to zapytam tu :) Zna ktoś tytuł piosenki, która jest pod koniec filmiku https://www.youtube.com/watch?v=pzGp6eypYAk z góry serdeczne dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones