PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802106}
6,8 1 277
ocen
6,8 10 1 1277
Drogi wolności
powrót do forum serialu Drogi wolności

Byłem statystą na planie zdjęciowym właśnie do dróg wolności i muszę przyznać, że był to najlepszy plan na jakim byłem, wszystko dopracowane, Julia świetna aktorka - ogólnie wszystko wywarło na mnie bardzo dobre wrażenie. Czekam z niecierpliwością :')

piker_000

O czym ten serial ??

giovanni50

Nie do końca wiem ale plan wyglądał fantastycznie - Byliśmy w ciemnym pomieszczeniu gdzie musieliśmy palić opium (tytoń herbaciany), były świece, czerwone światła, ogólnie bajka :)

użytkownik usunięty
piker_000

Skąd wy wszyscy bierzecie okazje do statystowania na planach filmowych?

Musisz napisać do agenci - np drogi wolności, korona królów, serial dla netflixa tym zajmuje się popcorn film. Zazwyczaj nagrywamy w Warszawie ale są też wyjazdy, wpisz sobie statystowanie w wyszukiwarkę na fb i zapisz się do grup, tam są ogłoszenia :)

użytkownik usunięty
piker_000

Dziękuję,przyjacielu :-)

:')

Kiedy kręcili ten serial w Lublinie były ogłoszenia w necie o tym że szukają statystów. Oczywiście ogłoszenie przeczytałam dopiero w dniu castingu czyli rychło w czas ;)

użytkownik usunięty
DoomedMistress

W Lublinie???? Dlaczego nic o tym nie wiedziałam...

Chyba w lipcu to było. Też uważam że powinni jakoś bardziej nagłaśniać takie rzeczy.

Jak coś to jutro w Lublinie jest casting na statystów do Wojennych dziewczyn ;) https://kurierlubelski.pl/w-lublinie-odbedzie-sie-casting-dla-statystow-do-trzec iego-sezonu-serialu-wojenne-dziewczyny/ar/13527946

użytkownik usunięty
DoomedMistress

Idziemy! :D

Ja chyba nie dam rady ale Tobie życzę powodzenia :) przyjdę popatrzeć jak będą nagrywać.

użytkownik usunięty
DoomedMistress

<3<3<3<3<3<3

I co, byłaś? :D

użytkownik usunięty
DoomedMistress

Niee,uznałam,że uczenie się do matury jest ważniejsze niż moja zawrotna kariera aktorska :D może kiedyś się przejdę na plan.
A ty?

No szkoda ;) do matury jeszcze daleko :P ja dałam sobie spokój z castingiem kiedy przeczytałam, że trzeba być do dyspozycji reżysera przez te wszystkie dni kiedy będą kręcić. Fajnie, ale kto by miał na to czas ;)

użytkownik usunięty
DoomedMistress

Tak,dokładnie :))

piker_000

Świetna aktorka? W tym odcinku widziałem tylko jedną - Annę Polony.

piker_000

Czy ktoś kojarzy tę scenę i zechce mi powiedzieć który to odcinek?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones