PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94309}

Drużyna "A"

The A-Team
7,5 40 628
ocen
7,5 10 1 40628
7,3 6
ocen krytyków
Drużyna "A"
powrót do forum serialu Drużyna "A"

Zastanawia mnie dlaczego Polsat lub jakaś inna polska stacja telewizyjna nie wznowią od początku emisji tego kultowego serialu. Ten serial zna każdy z pokolenia dzisiejszych 20-30 latków. Zamiast puszczania w telewizji tylu beznadziejnych telenowel, ktoś poszedłby wreszcie po rozum do głowy i "wrzucił" z powrotem "Drużynę A" ma antenę. Kilkumilionowa oglądalność zapewniona:) Pozdrawiam fanów tego serialu:)

ocenił(a) serial na 10
snajper85

Zgadzam się z przedmówcą .Polsat Drużyny A nie wznowi emisji a szkoda .

ocenił(a) serial na 10
kobra116

Mi to rybka :D
mam wszystkie odcinki na DVD z TV Okej Seriale :D:D:D:D

Pozdrawiam :D

maniekboy

Bo nie wszyscy to neandertalczyki i oglądają współczesne filmy.

ocenił(a) serial na 10
kenexgro

Taaa zwłaszcza że w polskiej telewizji są takie fascynujące filmy a raczej seriale. Wolałabym Drużynę A niż jakieś majki czy inne srajki.

kath_5

Noo z tym się zgodzę. Ale "naznaczony" był niezły, nie rewelacyjny ale niezły.

kenexgro

lada dzień pewnie się pojawi gdzieś na jakiejś stacji choć wątpię żeby na Polsacie

husky

Zgadzam się z założycielem tematu w 100%. Niech jakaś stacja wreszcie puści Drużynę A zamiast nudnych beznadziejnych telenowel.

ocenił(a) serial na 8
maxior

zapomnij ze puszcza to w polszmacie

ocenił(a) serial na 8
djOrgasm

Gdziekolwiek, byle puścili. Jakkolwiek to brzmi...

ocenił(a) serial na 9
snajper85

Z Polsatem by się źle oglądało, bo za dużo reklam.

ocenił(a) serial na 7
grisznik

Zgadzam się, reklamy psują urok filmów. Nie ma to jak mieć na kompie wszystkie 5 sezonów. Aktualnie jestem na końcówce 3 sezonu bo oglądam jak mam trochę czasu. Wiadomo trochę niedociągnieć rzuca się w oczy ale warto obejrzeć. No i w każdym odcinku jakaś piękna kobieta jest. I jak to Smith mówi "Uwielbiam jak wszystko idzie zgodnie z planem".

ocenił(a) serial na 9
Greg_Kmk

Ja kiedyś miałem, a jak ostatnio chciałem do tego wrócić, to na szczęście się udało. Znalazłem wszystkie odcinki na hulu.com i trochę pokombinowałem, aż w końcu znalazłem program, który sprawiał, że internet widział mnie jako osobę przebywającą w Stanach Zjednoczonych, co pozwalało oglądać różne rzeczy, których normalnie niby poza USA się nie da. Nie podoba mi się tylko, że serial nie ma jako takiego zakończenia, tylko 13 odc. 5 sezonu to jak zwykły odcinek i tyle.

ocenił(a) serial na 10
grisznik

Na szczęście mam całą kolekcję z TV Okeya, łatwiej tez sciagnac odcinki z lektorem. Pamietam jednak jak ciezko o jakiekolwiek odcinki bylo parę lat temu...

snajper85

Wiesz czemu nikt nie wyemituje? Bo dziś wszystko co kiedyś każdy oglądał i kochał to dzisiaj jest syf. Nie obejrzysz w telewizji już niczego normalnego jeśli nie masz Boomeranga. Nie ma już drużyny a, dragon balla etc. I nie licz, że będzie.

ocenił(a) serial na 10
KiKfilmOWIEC

niestety to prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones