PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94309}

Drużyna "A"

The A-Team
7,5 40 622
oceny
7,5 10 1 40622
7,3 6
ocen krytyków
Drużyna "A"
powrót do forum serialu Drużyna "A"

Kobiety Murdocka

ocenił(a) serial na 8

Ktoś tu już o tym pisał...
Rozszerzam temat-Murdock poznał dwie, jedna to ta weterynarz grana przez Wendy Fulton (jego żona przyszła w życiu prywatnym) i Lydia Cornell w odcinku "Koło fortuny" (gdzie była ta weterynarz w którym odcinku nie pamiętam, na pewno 4 sezon, Murdock został porwany przez jakiś nawiedzonych głupków z strzelbami plus 1 Indianin), obydwie Panie wpadły całkowicie w oko...może dlatego, że podrywy Buśki nieco mi się przejadły, a taki lowelas według mnie nie jest stworzony do założenia rodziny, miłości Murdocka wyglądają bardzo realistycznie.
Jeśli miałbym wybierać, jednak bardziej stawiam na Wendy Fulton, grając szarą myszkę była bardzo naturalna, a jakie Wasze zdanie Forumowicze?

Irish_Americ

Wendy Fulton grała w odcinku "Bounty". Ja też wolałam ją niż tę drugą, według mnie bardzo do siebie pasowali, jak widać, także prywatnie, skoro tyle lat są małżeństwem. Podobno będzie jeszcze jakaś laska, z którą Murdock będzie miał coś na kształt romansu, spędzą razem noc, a potem ona będzie chciała go zabić (info z Wikipedii).

ocenił(a) serial na 8
Vanilla777

Nie wiem jak teraz wygląda Wendy Fulton, ale urzekła mnie w tym odcinku.
Co do Lydii- chyba grała tancerkę z Las Vegas, skąpy strój, nieco ekscentryczna, nie była zła, ale totalnie przegrywa z naturalną Wendy.
Takie moje zdanie.
Tej trzeciej nie kojarzę, może będzie w 5 sezonie.

Nie przypominam sobie jednak pewnego odcinka, a opuściłem tylko 2 i wiem o czym były, w tym odcinku mafia opanowała ulicę-Hannibal w przebraniu udawał ślepego montera telewizorów, którego bandziory zdemolowały lipny sklep i uderzyli w brzuch, Buśka biegnący na pomoc też się nie popisał, wyrzucony został przez drzwi, dziewczyna która ich wynajęła była zawiedziona postawą "zawodowca" Hannibala, któremu plan po raz pierwszy nie wyszedł....czy ktoś kojarzy ten odcinek?

A link do Wendy Fulton obecnej chętnie bym zobaczył, jakby ktoś miał.

Irish_Americ

Ten odcinek, o którym mówisz, to "The Out-of-Towners" - 8 z pierwszego sezonu.

ocenił(a) serial na 8
Vanilla777

Dzięki, nie widziałem go......

Irish_Americ

Oni juz chyba byi malżeństwem jak nakręcali ten odcinek z Wendy, bo sa małzenstwem od 83', a ten sezon krecili ze dwa lata pozniej, tak doczytałam gdzieś :)

Syla0606

Tak, oni się pobrali po pierwszym sezonie chyba, więc już byli małżeństwem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones