PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94309}

Drużyna "A"

The A-Team
7,5 40 622
oceny
7,5 10 1 40622
7,3 6
ocen krytyków
Drużyna "A"
powrót do forum serialu Drużyna "A"
użytkownik usunięty
omar16

już był podobny temat ale dobra
Murdock
Hannibal
Buzka
B.A

ocenił(a) serial na 9

Buska, Murdock
Hannibal, BA

ocenił(a) serial na 8

B.A.
Hannibal
Murdock
Buźka

ocenił(a) serial na 9
omar16

Oglądałem kilka lat temu cały serial (oczywiście jako powtórka bo w dzieciństwie oglądałem A-Team wielokrotnie) i doszedłem do wniosku że H.M. Murdock to chyba najlepiej zagrany świr w historii telewizji. W każdym bądź razie najśmieszniejszy. Do dziś pamiętam zabawne sceny z jego udziałem - np. kiedy chował się podczas strzelaniny w kuble na śmieci albo gdy organizował ucieczkę z więzienia wykorzystując worki na śmieci jako balony na gorące powietrze (Scofield z PB mógłby się wstydzić) . Czasem łapę się na tym że mam uśmiech na twarzy w chwilę po pojawieniu się Murdocka na ekranie :)

ocenił(a) serial na 9
omar16

Dla mnie nie ma ulubionego, wszyscy są świetni :D

ocenił(a) serial na 8
omar16

Najlepsze sa kłótnie Murdocka i BJ :) zwłaszcza odc.kiedy im ukradli auto i drzewko

ocenił(a) serial na 8
omar16

Najlepsze sa kłótnie Murdocka i BJ :) zwłaszcza odc.kiedy im ukradli auto i drzewko

ocenił(a) serial na 9
omar16

Wszyscy są zajefajni :D

omar16

Każdy nich jest inny i dlatego lubi się ich wszystkich.
B.A "Nie wsiądę do samolotu" Baracus
John "Hannibal - znowu załapał fazę" Smith
Templeton "tylko nie w twarz- Buźka" Peck
H.M "zamknij się durniu" Murdock

telimena79

telimena79 - super! :) Ale Murdock mówił do kogoś "zamknij się, durniu", czy to do niego raczej tak mówiono (B.A. tak chyba mówił)? Hannibal - "nie wolno bić Buźki w twarz - to jego znak firmowy!" :):):)

ocenił(a) serial na 9
omar16

Tak naprawde każdy odcinek kończy Murdock z Baracusem więc to chyba ich trzeba uznać za tych najlepszych.Choć pomysłowość Hannibala i to cwaniactwo Buźki też bezbłędne;]

ocenił(a) serial na 10
omar16

Murdock, ale reszta też wymiata

ocenił(a) serial na 10
Immortal_Stasin

Murdock i B.A. choć innych też lubię.

ocenił(a) serial na 8
omar16

Hanibal
Merdock
Murzyn
Buźka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones