PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94309}

Drużyna "A"

The A-Team
7,5 40 622
oceny
7,5 10 1 40622
7,3 6
ocen krytyków
Drużyna "A"
powrót do forum serialu Drużyna "A"

Nie zapomnę do końca życia jak w latach 90-tych oglądaliśmy ten serial na Polonii 1, a potem bawiliśmy się na podwórku pod blokiem w "Drużynę A". Każdy miał swojego ulubionego bohatera :) Dla nas, wtedy dzieciaków z podstawówki, to był serial kultowy. Jaraliśmy się tym, tak jak nasi starzy "Czterema pancernymi" gdy byli w naszym wieku. Kto nie oglądał Drużyny jako dzieciak (zwłaszcza w tamtych czasach)., ten nigdy nie zrozumie fenomenu tego serialu.
Teraz zupełnie inaczej patrzy się na ten serial. Ok, nie ulega wątpliwości że jest trochę naiwny i mało realistyczny, raczej bardziej komiczny niż sensacyjny, ale to przede wszystkim świetna rozrywka, zwłaszcza dla dzieciaków. Jest dynamicznie, czasem śmieszny, dużo strzelania ale mało krwi, trupów i przemocy. Po prostu ten serial trzeba oglądać z lekkim dystansem i wtedy gwarantowana świetna rozrywka.
Do tego trzeba dodać bardzo charakterystycznych głównym bohaterów i do tego świetnie zagranych. Tego nie da się zapomnieć.
Pozdrowienia dla wszystkich którzy się wychowali na "Drużynie A". Super że telewizja znów puszcza serial.

ocenił(a) serial na 8
mariokrk

Czytam twój post a mam wrażenie jakbym sam go napisał. Nic dodać,nic ująć.

ocenił(a) serial na 9
mariokrk

Klasyka już gatunku hehe świetny serial ogladało się na Polsacie hehe .

ocenił(a) serial na 8
mariokrk

Kim byłes z A - Team ?

ocenił(a) serial na 7
deconstramus

zawsze Hannibalem ;) ulubiona postać w tamtych czasach

ocenił(a) serial na 8
deconstramus

Murdockiem :-) serial ponadczasowy pomimo że serial jest dość naiwny czasami groteskowy daje nam możliwość powspominania o beztroskim dzieciństwie.

ocenił(a) serial na 8
mariokrk

Jak była Drużyna A byłem w 7 klasie
Każdy oglądał
Jeszcze był Detektyw Remington Steele,Posterunek przy Hill Street,MacGyver,Klasa III C

użytkownik usunięty
giovanni50

Fajnie by było gdyby powtórzyli MCgayvera pi Drużynie achętnie bym sobie zobaczył bo w necie jakoś nie mogę oglądać kto jest za ?

ocenił(a) serial na 8

Dziś był 13 odcinek 2 sezonu pt Maltese Cow

mariokrk

Niestety za dzieciaka lepiej to wszystko wyglądało. Współcześnie to już nie to. Nie te lata. Podobnie jak dawny M. Wiśniewski już nie będzie dla współczesnych nastolatek idolem w teraźniejszości.

ocenił(a) serial na 8
DarVV

Dzisiejszy odcinek to Battle of Bela Air

ocenił(a) serial na 8
giovanni50

Dlaczego dzisiaj nie było Emmy >> ??

ocenił(a) serial na 8
deconstramus

Nie wiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones