PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94309}

Drużyna "A"

The A-Team
7,5 40 622
oceny
7,5 10 1 40622
7,3 6
ocen krytyków
Drużyna "A"
powrót do forum serialu Drużyna "A"

Obcięte sceny na TVP 1

ocenił(a) serial na 9

Nie mam możliwości oglądania odcinków codziennie, ze względu na różne godziny pracy.
Mam ustawione nagrywanie na tunerze DVB-T, ostatnio zabrakło miejsca na pedrive i odcinek nagrał się do połowy. Chodzi o 5 odcinek sezonu 2 "When You Comin' Back, Range Rider?: Part 1".
Więc ściągnąłem go sobie z sieci, oglądając od początku i okazało się, że odcinek na TVP 1 był obcięty z kliku scen.
Z ciekawości obejrzę jeszcze kolejny odcinek na TVP 1 i taki pobrany z sieci i zobaczę, czy oni to obcinają.

Czy ktoś spotkał się z czymś takim ?

lukaszz

TVP 1 nadaje ten serial w nocy około 00.45 i po południu chyba 15.45 więc da się oglądać codziennie. Myślę tylko że nie puszczą 5 sezonów bo to za drogo, a szkoda bo to dobry serial.

ocenił(a) serial na 9
akron

Dzięki za rozwiązanie problemu z nagrywaniem ;)

Obejrzałem kolejny odcinek, znowu wycięte 2 lub 3 sceny.

lukaszz

lukaszz - pisałem już o tym w innym wątku. Ja również dostrzegłem, że niektóre sceny są wycinane. Dla mnie jest to ogromny skandal, gdyż otrzymujemy produkt niepełnowartościowy. Aż odechciewa się oglądać...

Medaaard

ale co dokładnie ucięte bo ja ma na orginalnych płytach dvd i u mnie nic nie uciete

ocenił(a) serial na 9
luka6782

Chodzi o to, że niektóre odcinki puszczane na TVP 1 są okrojone z kilku scen, tak aby serial trwał krócej, a więcej czasu było dla reklam :)

lukaszz

wrzuciłbyś może odcinki na jakiś serwer do pobrania?

szukam akurat z TVP1/TVP1HD z lektorem Maciejem Gudowskim.

byłoby miło. dzięki.

ocenił(a) serial na 9
johnnybegood

One mają rozdzielczość 1920x1088 pikseli, jeden odcinek waży około 3,5 GB. W dodatku nagrywa tylko w formacie mts. Nie masz możliwości oglądania ?

lukaszz

no nie mam za bardzo jak.

ocenił(a) serial na 9
johnnybegood

Pozostaje jedynie poszukać na torrentach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones