PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94309}

Drużyna "A"

The A-Team
7,5 40 622
oceny
7,5 10 1 40622
7,3 6
ocen krytyków
Drużyna "A"
powrót do forum serialu Drużyna "A"

zna ktoś podobne seriale dawnych lat takie jak właśnie MacGyver i Drużyna "A" podajcie swoje propozycje bo parę takich fajnych było.

chlipek00

Ostatnio oglądałem na jedynce i muszę przyznać że mimo upływu lat ten serial nadal daje rade a Murdock wymiata :)
Z tamtych czasów pamiętam że serial, który mnie również zaciekawił to Airwolf ale ten cykl widziałem tylko raz i to kilkanaście lat temu, wiec nie wiem jaki byłby jego obecny odbiór przez widza.
Wiadomo ze takie "starocie" często powszednieją i zaczynamy wymagać czegoś innego, bardziej dostosowanego do obecnych czasów. Tak miałem w przypadku serialu SeaQuest, kiedyś serial mnie wciągnął, śledziłem każdy odcinek, niedawno miałem okazje obejrzenia kilku odcinków i po latach stwierdziłem że niestety ale jest nudny :(

ocenił(a) serial na 8
chlipek00

Airwolf
Nieustraszony
Street Hawk
Grom w raju
McGyver
Magnum
Gorączka w mieście
Żar tropików
Brygada Acapulco

Marcin5800

Kojak
Starsky i Hutch
Renegat
Gliniarz z dżungli
Xena: wojownicza księżniczka
Herkules
Power Rangers (to już tak na siłę) :)

chlipek00

trochę odbiegający tematyką: "Z archiwum X" - leci aktualnie na tvp seriale w nocy

trochę późniejszy, nie mniej równie dobry: "Viper" - nie ma gdzie go aktualnie pooglądać

Marek_Cz1

ach, no i "Miami vice" xD

ocenił(a) serial na 8
chlipek00

"T and T", tam też gra Mr.T, ale serial o co najmniej klasę gorszy niż Drużyna A.

ocenił(a) serial na 8
chlipek00

Hej koledzy zapraszam do polubienia strony

https://www.facebook.com/pages/Chcemy-powrotu-serialu-Airwolf/587734487942163?re f=hl

ocenił(a) serial na 9
chlipek00

Do wyżej wymienionych dodałbym jeszcze "Na południe"

chlipek00

"zna ktoś podobne seriale dawnych lat takie jak właśnie MacGyver i Drużyna "A" podajcie swoje propozycje bo parę takich fajnych było."

Przede wszystkim podziękujmy telewizji Polsat która jako pierwsza prywatna stacja (innych nie było wtedy) wyemitowała tyle fajnych seriali:

1. Grom w raju - Hulk Hogan
2. Renegat - Lorenzo Lamas
3. Adam 12
4. Strażnik Teksasu - Chuck Norris
5. Dampsay i Makepace na tropie (tutaj pewności nie mam)
6. Gliniarz i prokurator (tutaj pewności nie mam) (Jake Styles, facet miał klasę)
7. Na wariackich papierach - początki Bruce Willis (tutaj pewności nie mam)
8. Nieustraszony - super serial z Hasselhoffem (tutaj pewności nie mam)
9. Słoneczny patrol - - znowu Hasselhoffem
10. Airwolf

poprawcie jak się pomyliłem i dopiszcie wiecej bo na pewno coś pominąłem, tych świetnych seriali było dużo

ps. Polsat jako pierwszy wyemitował Leona Zawodowca, dobrze to pamiętam chociaż to nie serial.

ocenił(a) serial na 9
chlipek00

Z mniej znanych w Polsce - np. "Detektyw Hunter" ("Hunter") i "The fall guy"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones