PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94309}

Drużyna "A"

The A-Team
7,5 40 606
ocen
7,5 10 1 40606
7,3 6
ocen krytyków
Drużyna "A"
powrót do forum serialu Drużyna "A"
Al_Bundy

Boy George.

ocenił(a) serial na 8
Vanilla777

A ten Cowboy George faktycznie istniał/istnieje czy tylko wymysł scenarzysty? (skoro już pytamy o rzeczy oczywiste....)

4 sezon już zbliża się do końca......a 5 sezon będzie już tylko cieniem poprzednich, niestety....będę niepocieszony -nawet bólu nie przysłonią porady Tombaka z książki "Jak żyć 150 lat?" czy mecze MŚ w Brazylii....ech.....

Irish_Americ

Boy George to faktycznie istniejący piosenkarz. Ponoć cieszył się ogromną popularnością w latach 80. :) Cowboy George to wymysł scenarzystów. :) Co do końca 4 sezonu, to zgadzam się w 1000000%. Niestety wg mnie najlepsze były sezony 1-3, 4 mi się prawie w ogóle nie podobał, a to 5 jest ponoć najsłabszy. :(

Vanilla777

20 lat później przykuł Murdocka do kaloryfera i torturował :D

ocenił(a) serial na 8
Vanilla777

Dobra, to znalazlem juz wczoraj..

a co to za piosenki spiewal w tym odcinku?

Al_Bundy

Tego niestety nie wiem. To znaczy znam jedną - tę, którą śpiewał na końcu i potem leciała podczas napisów końcowych - to była "Karma Chameleon".

ocenił(a) serial na 8
Vanilla777

TO juz mam :D Popularna bardz obo jak wpisalem jego imie na yt to jako pierwsza byla.

Al_Bundy

Boy George w "tamtych czasach" był naprawdę znany i charakterystyczny (więc od razu go rozpoznałem - podobnie Hulk Hogan) Obecnie chyba faktyczni głównie kojarzony z hitem "Karma Chameleon". No ale do rzeczy, pozostałe piosenki które wykonywał:

Culture Club - "God Thank You Woman"
Culture Club - "Move away"

ocenił(a) serial na 8
xsas

dzieki

xsas

Ale takiego murzyna z gitarą i loczkami z odcinka "Serce rock n rolla" to już nikt w Polsce nie kojarzył.

ocenił(a) serial na 9
xsas

Co prawda dyskusja po tylu latach, ale jeszcze był kojarzony z hitem ,,Do you really want to hurt me". Wróciłbym do tego odcinka z nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones