PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94309}

Drużyna "A"

The A-Team
7,5 40 606
ocen
7,5 10 1 40606
7,3 6
ocen krytyków
Drużyna "A"
powrót do forum serialu Drużyna "A"
użytkownik usunięty
Jordan66

Ja tak samo Buzka grany przez tego pierwszego nie miał tego czegoś co miał Dirk Benedict chociaż jakby zagrał w kilku innych odcinkach może byśmy mieli inne zdanie .

Pierwszy Buźka zagrał tylko w dwóch pierwszych odcinkach - nie dziwota że nie pamiętałem.

ocenił(a) serial na 8
Jordan66

A ja zapamiętałem

Nie zgadzam się z Tobą.
Oczywiście przyzwyczailiśmy się do drugiego Buźki, ale ten pierwszy również był świetny.
Odcinki pilotowe w pełni to ukazują,możliwe, iż był trochę za młody jak na swojego bohatera,
ale doceniam jego występ.

ocenił(a) serial na 7
debesciak1978

Z tego, co kiedyś wyczytałem, to dlatego już więcej nie zagrał, bo był ze wszystkich największy.
Ale fakt, ten pierwszy również był świetny ;)

czlowiekfrank

Nie wiem co wzrost miał wspólnego ze zwolnieniem musiał być inny powód.

ocenił(a) serial na 8
Jordan66

Ta jego czupryna....., przypominał mi tego aktora z Mody na sukces, nie wiem jaki to aktor.... Dirk Benedict potrafił się wcielać i podszywać pod różne postacie w Drużynie A, no i podrywać kobiety, do tego pierwszego jakoś się nie mógłbym przekonać....

Jordan66

timan sam mówił że wyglądał jeszcze młodziej przed kamerą niż poza nią i twierdził że jak wojna w wietnamie dobiegała końca był jeszcze w liceum więc ciężko było go zaakceptować jako weterana wojennego więc z niego zrezygnowano a poza tematem to co działo się na planie pomiędzy peppardem a mr.t to masakra

marcinczernia

Jeden drugiego przypalił miotaczem ognia.

Jordan66

Naprawdę ?

Jordan66

Ten pierwszy według mnie nie nadawał się do serialu bo grał zbyt sztucznie, słabo się wczuwał w rolę.

akron

Przypominam mi Johna Travoltę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones