PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94309}

Drużyna "A"

The A-Team
7,5 40 622
oceny
7,5 10 1 40622
7,3 6
ocen krytyków
Drużyna "A"
powrót do forum serialu Drużyna "A"

Jak na razie ostatni odcinek będzie 10 lutego, w poniedziałek. Później w ramówce nie ma serialu. Kiedy wróci? Może w marcu? Trzeba będzie śledzić ramówki.

ocenił(a) serial na 8
Axel

Nie !!!

A TEAM to obecnie oprócz futbolu jedyna rzecz która mnie cieszy w tv

ocenił(a) serial na 10
Marcin5800

Już wiem. Najbliższy odcinek - 17 lutego, w poniedziałek. Później znowu przerwa tygodniowa i serial na stałe wraca już w następny poniedziałek - 24 lutego.

Marcin5800

Mnie też cieszy, szkoda że tylko 5 sezonów nakręcili, mogliby puścić po A-TEAM MacGyver'a - 7 sezonów, chociaż to już nie tak wesoły serial.

ocenił(a) serial na 10
akron

To już lepiej "Magnum" z Tomem Selleckiem. Ostatni raz w 2007 leciało na TVP2.

użytkownik usunięty
Axel

Popieram również świetny serial a trudno dostępny w sieci

akron

Z jednej strony szkoda, że nakręcili tylko 5 sezonów, ale z drugiej może to i lepiej. Gdyby ciągnęli w nieskończoność ten serial, to zacząłby się robić nudny, naciągany na siłę, żeby tylko nakręcić do końca sezonu, może nie byłby tak śmieszny i zwyczajnie dobry, itd. Lepiej, że skończyli stosunkowo szybko, bo w ten sposób ani jeden odcinek nie był zły (wg mnie). A tak byłyby flaki z olejem i zostałby zdjęty z powodu zbyt niskiej oglądalności, a fani by się rozczarowali. Nigdy nie wiadomo, co by reżyserom i scenarzystom przyszło do głowy, by urozmaicić wątki, ale ja mam poczucie, że dobrze zrobili, kończąc w blasku chwały i uwielbienia, kiedy nadal byli na szczycie . :) Choć przyznaję - trochę szkoda i smutno mi, że już niedługo się skończy ten świetny serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones