PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94309}

Drużyna "A"

The A-Team
7,5 40 622
oceny
7,5 10 1 40622
7,3 6
ocen krytyków
Drużyna "A"
powrót do forum serialu Drużyna "A"

Wpisujmy się

ocenił(a) serial na 7

kto ma całą kolekcję "Drużyny A"? Ja wpisuję się pierwszy! A swoją drogą szkoda, że do ostatniej płyty nie dołączyli jakiegoś dodatku, np. zza kulis serialu, byłoby nieźle.

Ceglas

tiaaa :) "Bring back the A-Team" programik dużo wyjaśnił w kwestii produkcji i relacji na planie.

Ceglas

Nie ma co narzekać. Bardzo miło, że Amercom wydał serial, ciekawe czy bEdzie jeszcze jakiś godny uwagi?

ocenił(a) serial na 10
merenneczeru

Powinniśmy się cieszyć, że Drużyna A została wydana, bo na emisję w tv raczej nie ma co liczyć. Tyle seriali jest ciągle powtarzanych, a ten jakoś poszedł w zapomnienie.
Chociaż na pewno materiały typu "zza kulis" czy "wpadki podczas kręcenia" byłby wspaniałym dodatkiem dla fanów, ale szczerze wątpię czy takowe wogóle istnieją. W czasach gdy ten serial był kręcony chyba nie było czegoś takiego jak udostępnianie takich dodatków...

ocenił(a) serial na 9
Ceglas

Ja też już mam całą kolekcję Drużyny A :)
teraz będzie kolej na Airwolfa.

ocenił(a) serial na 10
StreetHawk

Mam całą kolekcje...;D szkoda że już koniec;p ale wreszcie będę mógł sobie obejrzeć ulubiony serial z dzieciństwa w każdej chwili;D a nie czekać ąz wreszcie go jakaś stacja puści(pewnie bym się nigdy nie doczekał;/)

Ceglas

Ja nadal mam dylemat "Airwolf" czy "Magnum". Kompletnie nie kojarzę "Airwolfa". Wiem tylko że "Magnum" ma więcej odcinków i jeśli wybiorę tą serię to zanim się ona skończy zaczną wydawać już jakiś film za "Airwolfa",a nie uśmiecha mi się kupywać dwóch gazet.

ocenił(a) serial na 10
Kei_Kei

Ja tam kupuje obydwie gazety :):):) a MAGNUM ma chyba ponad dwa razy wiecej odcinkow niz AIRWOLF...Heh ciekawe jakie teraz seriale beda nam proponowac :):):)

ocenił(a) serial na 10
mihle

Melduje , ze posiadam całą kolekcje Drużyny A:)))))))
PS. Czy ktoś wiem gdzie moge znalezc film ,,Bring back the a-team"

ocenił(a) serial na 9
NATIB18

Ja też melduje że jestem w posiadaniu całej kolekcji Drużyny A:)
Dla mnie to że będą dwa seriale Magnum którego nie będę zbierał i Airwolf który na bank muszę zbierać jest kolejnym dobrym wyborem oby tak dalej wielki plus dla tych co wydają te seriale:)

NATIB18

Można go znaleźć w kawałkach na YouTube, ale trzeba znać angielski bo nie spotkałam się z wersją z polskimi napisami.

NATIB18

W całości można go znaleźć na portalu Mininova. Jest w języku angielskim, polskich napisów brak .

ocenił(a) serial na 10
Ceglas

też mam całą kolekcje ŚWIETNY FILM kultowy

ocenił(a) serial na 10
Mikolaj_10

Również melduję, że mam całą wspaniałą kolekcję Drużyny A.
Pozdrawiam;)

ocenił(a) serial na 7
mafia18

Ja mam prawie cała kolekcję bez kilku płyt.
A co do Magnum i Airwolfa to zakupię pewnie tylko pierwszą płytę, bo od Amercom zbieram już ŚWB , Miami Vice i Nieustraszonego.

Ceglas

Nie żebym narzekała, ale albo nie wydają nic albo za dużo zbyt ciekawych rzeczy naraz...nic tylko napaść na bank...;p

Ceglas

Mam i jestem z tego dumny:D teraz czas na Airwolfa

ocenił(a) serial na 10
Footix

Mam niemal całosc. Dwoch płyt brak mi niestety przez głupie wpadki. Sie zdobedzie. Kapitalna jest ta edycja, zero znaczków tvokeya na pudełkach, reklam itp itd jak to czesto bywa w filmach z gazet. Big plus za to. A od pojutrza Airwolf :D. Ja to bym MacGyvera jeszcze chciaał bardzo.

ocenił(a) serial na 9
PabloKCE

Zgadza się to wielki plus dla nich bo nie ma nic gorszego jak gdy się zaczyna jakiś film niepotrzebne reklamy a tutaj ich było brak co mnie też bardzo ucieszyło. Ja jeżeli tylko nic się nie wydarzy na pewno będę zbierał Airwolfa kolejny serial który zapamiętałem i polubiłem:)
Co do MacGyvera nie mów dwa razy może będą kiedyś tego serialu odcinki sprzedawane kto wie więc dobrze mieć nadzieje.

ocenił(a) serial na 10
Spider1990

To troche dziwne ze MacGyver jeszcze nie zostal wydany na dvd w polsce skoro tyle starych seriali wyszlo...

ocenił(a) serial na 9
mihle

No cóż nic się na to nie poradzi pozostaje nic innego jak czekać kiedy się ukaże na dvd MacGyver tylko pytanie jak długo będziemy na to czekać i czy się doczekam?

ocenił(a) serial na 10
Spider1990

Ja mysle, ze sie doczekamy. Tv okey odniosło w koncu jakis sukces z druzyna, teraz wydali dwa seriale naraz, dodatkowo jest "tv okey seriale". Ruszyli z tym i beda chcieli kontynuowac wiec pewnie przyjdzie czas i na MacGyvera. W koncu to tez jeden z najpopularniejszych i najmilej wspominanych seriali tamtych lat. Pozostaje nam uzbroic sie w cierpliwosc :)

ocenił(a) serial na 9
PabloKCE

Też tak myślę masz racje że TV okai ruszyło naprawdę mocno z kopyta dając tak świetne seriale MacGyver to serial który tak samo dobrze wspominam najbardziej co mi się podobało w tym serialu że dla niego nie było rzeczy niemożliwych po prostu robił coś z niczego no dobra nie zupełnie z niczego bo różnych materiałów używał.
Cierpliwość się opłaci i ja tak myślę więc czekajmy cierpliwie:)

PabloKCE

MacGyver i Drużyna A to bardzo inspirujące serie, człowiek miał po nich takie ciekawe pomysły ;D

ocenił(a) serial na 10
Ceglas

mam całą ale trochę szkoda zawsze czekałam na poniedziałek z niecierpliwością.

ocenił(a) serial na 7
sylwia25131

Było gorąco, ale udało się. Serial zajmuje honorowe miejsce.

ocenił(a) serial na 10
Ceglas

mogliby wydac teraz takie seriale jak macgyver,airwolf czy nieustraszony na dvd,,.. z lektorem itp :)))

ocenił(a) serial na 10
stachos

przecież Nieustraszonego już wydają, tak jak airwolfa

Ceglas

<b>Ja mam wszystkie płytki i chodzą rewelacyjnie oprócz plyty 11</b>

Ceglas

Mam cała kolekcję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones