PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94309}

Drużyna "A"

The A-Team
7,5 40 622
oceny
7,5 10 1 40622
7,3 6
ocen krytyków
Drużyna "A"
powrót do forum serialu Drużyna "A"

wie ktosczy bedzie powtórzony odcinek IV 4 odcinek bo dzis jakis tenis byl i nie bylo i czy bedzie
powtórzony ?

thompson19982

Właśnie,żeby to był finał a w nim Radwańska a tu druga runda ehh.Zobacze czy będzie o 1.10,jak nie to mam nadziej ze puszcza go w poniedziałek.

garbusek_26

ja również miałem sprawdzić, czy będzie o 1:10, ale... zapomniało mi się - komuś się udało? była "powtórka"?
BTW. TVP1 mogła chociażby podać jakąś informację u dołu ekranu na pasku, ew. komentator tudzież goście w studiu - ale nic, cisza jak po śmierci organisty...

xsas

Nie dotrwalem do 1:10:(

garbusek_26

Nie było emisji w nocy. Z najnowszych informacji zaległy odcinek z czwartku ma być wyemitowany w sobotę, czyli już dziś, o 14:00!

thompson19982

Czwartkowy odcinek przenieśli początkowo na poniedziałek na stałe pory, ale w piątek wieczorem podali do wiadomości, że nadadzą go jednak w sobotę o 14:00. Obecnie ten odcinek widnieje w programie i w sobotę o 14:00, i w poniedziałek o stałych porach, ale jeśli dojdzie do tej emisji w sobotę o 14:00, to w poniedziałek raczej już będzie odcinek następny, czyli 9.

ocenił(a) serial na 8
durczog

Odcinek był o 14:00.
Murdock udający tego Włocha przypominał mi z tym wąsikiem Brada Pitta czyli Aldo Raina z "Bękartów wojny", jeden i drugi tak znali język włoski, tylko, że Murdock nie miał pecha trafić na pułkownika Hansa Lande. Nie trafił nawet na Deckera.

ocenił(a) serial na 9
thompson19982

No to ładnie hehe

thompson19982

Czy komuś z Was udało się nagrać ten odcinek z TVP1 HD?
Moja prywatna kolekcja niestety stała się niepełna przez niekompetencję osób, które najpierw przesunęły emisje na poniedziałek a potem podjęły decyzję o emisji w sobotę bez poinformowania łaskawie widzów serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones