PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94309}

Drużyna "A"

The A-Team
7,5 40 622
oceny
7,5 10 1 40622
7,3 6
ocen krytyków
Drużyna "A"
powrót do forum serialu Drużyna "A"

jak można jeść ciągle to samo? To Tobie gotuje Ty lubisz to żarcie.Ja nie cierpie tej polskiej kiełbasy żygać mi się chce od polskiej kiełbasy... hehe pozdrowionka

ocenił(a) serial na 8
marcinczernia

nie obrazaj polskiej kiełbasy

ocenił(a) serial na 8
marcinczernia

To ważny odcinek, bo jest film pilotowy. Gra w nim Dana Elcar.
Ja mam katalog filmów z VHS z 1993 roku i tam jest ten 2 odcinkowy film w nim.

Nie wiem czy ten bandyta to też był George Peppard, ale cholernie podobny, ba!!!
ja bym powiedział, że podobny do naszego prezydenta (bez wąsa już mniej), jego siwy zastępca
to jakby Szejnfeld z PO (prawdziwie polskie nazwisko), to są lata 80-te i nie ma charakteryzatorów
z "Twoja twarz brzmi znajomo", którzy np. z Juli Pietruchy zrobili Shakina Dudi czy z Agnieszki Włodarczyk
Marcina Millera ale mimo, że Hannibal jest dobrym aktorem zapewne szybko zostałby rozpoznany przez
tą babę....
z tym Deckerem to też przegięcie- ścigałby samego generała Pattona na Sycylii będącego pod obstrzałem
niemieckim lub w Ardenach, idiota.....

Irish_Americ

to peppard grał tego gangstera , po co mieliby brać innego aktora i matwić sie czy gangster jest podobny do hannibala skoro pepparda ucharakteryzowali na gangstera a on sam jako hannibal mógl spokojnie przebrać się za gangstera wygodniej dla niego tjaaa ten siwy gangster co obrażał polskie kiełbaski wcieli się w Richiego gangstera w odcinku the trouble with harry pod koniec 4 sezonu.Dziś part 2 jak to powie murdock na statku do faceta w gajerku jam jest duch czasu choć zed mną( oczywiście na oglądniecie tego odcinka)podro

ocenił(a) serial na 8
marcinczernia

Czy ten helikopter we wczorajszym odcinku to nie był Airwolf ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones