PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756850}

Druga szansa

6,9 11 443
oceny
6,9 10 1 11443
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa

Po obejrzeniu pierwszego odcinka mogę tylko napisać,że serial "Druga szansa" nie ma u minie szans,żebym poświęciła czas na oglądanie drugiego odcinka.
Nuda i banał.

ocenił(a) serial na 7
Huwawa

Do prawdy świetnie. Serial dobrze się nawet nie zaczął, ale Ty już wiesz jaką mu ocenę wystawić.

Ertix_Poke

Oceny nie wystawiłam,napisałam tylko swoją opinię,

ocenił(a) serial na 7
Huwawa

Jedno drugiego nie wyklucza.

Ertix_Poke

Ale różnica jest.
Niestety seriali (polskich) u nas ogrom,tylko mało co da się oglądać.

ocenił(a) serial na 7
Ertix_Poke

A skąd Ty wiesz, że serial zasługuje na "5" skoro nawet dobrze się nie zaczął ? ;)

ocenił(a) serial na 3
malami132

o właśnie! To chciałam napisać. Jak ktoś wystawi słabą ocenę po samym pilocie - już się rzucają, że na jakiej podstawie. Ale podstawy do dobrej oceny są już dla tych osób zrozumiałe... Mój kraj taki piękny ;)
Pozdrawiam, póki co również niezadowolona z tego co widziałam w odcinku nr 1 :)

ocenił(a) serial na 7
Sitka89

Niestety, ale taka hipokryzja chyba nigdy nie przestanie mnie wkurzać ;)
Ja póki co wstrzymuję się od jakichkolwiek osądów i wystawię ocenę po kilku odcinkach/na koniec sezonu. Chyba dopiero wtedy będę w stanie obiektywnie stwierdzić, czy coś jest według mnie dobre czy nie.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
malami132

W moim przypadku dałem ocenę wstępną. Z czasem ulegnie ona zmianie i przejdzie na właściwą. :)
Zawsze to lepiej niż żebym miał w ogóle nie oceniać, lub powstrzymywać się z oceną na jakiś czas. Póki co to na piątkę oceniam tylko pierwszy odcinek.

ocenił(a) serial na 7
Ertix_Poke

A dlaczego postawienie jakiejkolwiek oceny po pierwszym odcinku jest lepsze od wstrzymania się z nią na jakiś czas i wystawienia jej dopiero po obejrzeniu kilku/kilkunastu odcinków? ;)

ocenił(a) serial na 3
Ertix_Poke

I w każdym innym przypadku też jest to ocena wstępna. Tak więc tym bardziej są niezrozumiałe Twoje słowa z pierwszego komentarza. Bo logiczne, że każdy ocenił pierwszy odcinek, lepiej czy gorzej - mamy do tego pełne prawo :)

ocenił(a) serial na 5
Sitka89

Serial średni. Rola Ostaszewskiej w "Drugiej szansie" podobna chwilami do Beatki z " Przepisu na życie" .

ocenił(a) serial na 8
krupastas

Pod koniec drugiego sezonu stwierdzam że absolutnie bez porównania. To dwie różne postaci grane z resztą świetnie przez Ostaszewską właśnie ;)

ocenił(a) serial na 6
Huwawa

Pierwszy odcinek pomyłka ,dopiero przy drugim podejściu obejrzałem cały.Jeśli dwa następne będą podobne to choć jestem fanem polskich seriali ,poddam się
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 6
Huwawa

zakończyłem oglądać drugi sezon i choć pierwsze dwa odcinki pierwszego sezonu zmęczyłem w bólach ,to teraz ten serial mogę polecić z czystym sumieniem

Huwawa

Daj mu Drugą Szansę ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones