PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742522}

Drugie życie

Second Chance
6,8 1 527
ocen
6,8 10 1 1527
Drugie życie
powrót do forum serialu Drugie życie

Czemu tyle negatywnych tematów o tym serialu, mi się tam podobał teraz 6 odcinek był mega, a 7 z tego ci widziałem zapowiada się fajna akcja. Jak wy oceniacie ten serial?

ocenił(a) serial na 8
Kronzu

Mi tez sie podoba jesli Cie to pocieszy

ocenił(a) serial na 7
Kronzu

Serial jest całkiem sympatyczny, oczywiście w specyficznym stylu "kryminałów bez przemocy". Myślę, że spokojnie zasługuje na notę od 7 do 8. Pozdrawiam.

Julian_Mach

tez mi sie podoba :D

ocenił(a) serial na 8
Kronzu

Z każdym odcinkiem mi się coraz bardziej podoba i właśnie z 7 na 8 zmieniłam ocenę.

ocenił(a) serial na 4
Kronzu

Rozumiem, że można to oglądać do kotleta, ale żeby dawać tej produkcji ocenę 8/10? Podejrzewam, że jesteś kolejną osobą, która nie rozumie skali 1-10.
8/10 oznacza coś niemal wybitnego, wyraźnie poniżej przeciętnej. Naprawdę uważasz, że ten serial tak mocno wybija się ponad serialową przeciętność?

użytkownik usunięty
Kronzu

widziałam już wszystkie odcinki pierwszego sezonu i muszę przyznać, że końcówka to niezły cliff hanger i chyba każdy, kto obejrzy finał będzie wręcz prosił o kolejny sezon ;) jak dla mnie serial bardzo nietypowy i ciekawy - 7,5 na 10

też widziałam już wszystkie i liczę, że będzie kolejny sezon

ocenił(a) serial na 6
Franka_2

Również liczę na 2 sezon:) serial fajniutki, sympatycznie się ogląda:))

ocenił(a) serial na 3
gosia1408

licz dalej ale bedzie anulacja zagrozony serial jest strasznie.

ocenił(a) serial na 8
Mar_28

Jest informacja - serial skasowany.

ocenił(a) serial na 3
Kronzu

a mi nie lipa ,haha

Kronzu

Zdecydowanie na plus, pomimo widocznej wolnej przestrzeni miedzy kadrami, i dość "na styk" aktorami i realizacją, to jednak "ma tę moc" przyciągania!
Sama realizacja, scenariusz i koncepcja trafiona w moje gusta. Mam cichutką nadzieję, iż pojawi się drugi sezon, a sam serial otrzyma większy zastrzyk gotówki, który poprawi jakość wizerunku i okrojone kadry. Kibicuję! ;-)

ocenił(a) serial na 3
avitt

avitt ziomku ziomalku jak ci to powiedziec najdelikatniej jak potradie yyyyy wyjeb....z ramowki serial.czyli skasowali ,no niestety amerykancom sie nie spodobal.

Mar_28

Niestety, przyzwyczajony już jestem do słowa "cancelled"! Większość dobrych propozycji jest anulowana, a prawo bytu mają filmy błahe. "Amerykańce" jak wspomniałeś mają obecnie liche IQ (mowa o odbiorcach, których kręcą mało intelektualne "pasztety". Niech Bóg ma ich w swojej opiece!

ocenił(a) serial na 7
avitt

No niestety muszę się z tym zgodzić, Amerykanie mają marny gust, większość ich produkcji, zwłaszcza tych z ostatnich czasów to chłam. Co do tego serialu, to zaczął się ciekawie, potem trochę wiało nudą i pod koniec ponownie był interesujący. Fabuła dość ciekawa i na niej powinni się skupić. Moim zdaniem zupełnie nie potrzebnie wpletli tu ten wątek "policyjny" - takich seriali jest dość sporo i myślę, że to przesądziło o spadku oglądalności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones