PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794696}

Dumb

Metumtemet
6,7 110
ocen
6,7 10 1 110
Dumb
powrót do forum serialu Dumb

Właśnie skończyłem oglądać. Bardzo dobry serial. Ciekawy, wciągający, nieco egzotyczny. Główna bohaterka jest wkurzającą, wredną małą suką, a mimo to chce się śledzić jej losy. Fenomen tego serialu wynika chyba z bardzo dobrej gry aktorskiej całej obsady i tego że wszystko w nim się ze sobą spina. Postaci są pełnokrwiste, ciekawe i przede wszystkim wiarygodne. Jest między nimi ,,chemia" na rzadko spotykanym w serialach poziomie. Dialogi są świetne, a sam scenariusz zaskakuje rozwiązaniami. To chyba jeden z najciekawszych seriali jakie widziałem w tym roku.

ocenił(a) serial na 5
lornemalwo

Ile odcinków ma 1. sezon?

ocenił(a) serial na 7
Artur_Raven

Znalazłem 10 odcinków pierwszego sezonu Na IMDB są chyba wymienione dwa odcinki drugiego sezonu

ocenił(a) serial na 6
lornemalwo

Z grubsza masz racje. Moze nie bardzo dobry, ale dobry. Rozwalilo mnie to, co bylo w tym zielonym, domyslilem sie i czulem rozczarowanie. Watek Amosa sredni, szczegolnie Shiri w nim, niewiarygodna. Ogolnie podobalo mi sie wszystko, pare gorszych momentow jak np. te powyzej. Fajnie i nie, ze jest natlok watkow: romantyczny, kryminalny, komediowy, dramatyczny. Urozmaica, ale moze meczyc. Jedne sa ciekawsze, inne nie i sie dluza :)
Najwieksza gwiazda serialu jest Shaini Klein (Donatella), ktora robi kariere w Izraelu (niestety tylko tam).

ocenił(a) serial na 6
Artur_Raven

Ile ma pierwszy sezon to nie wiem, ale wczoraj AleKino+ zakonczylo emisje 18. i wiecej narazie nie ma, wiec mozliwe, ze 18. to 1 sezon.

Dolce_far_niente

a Ja nie obejrzałam 2 ostatnich odcinków :( ale jestem zła, bo zawsze były powtórki w sobotę a teraz nie ma. Serial puszczają na AleKino+ od początku ale w ciągu tygodnia od 8.00 rano. A ściągnąć z neta nie ma jak.

ocenił(a) serial na 6
gabi_2

Popros by Ci nagrano. Ewentualnie wolny dzien, a i tak masz szczescie, ze puszcza 2 ostatnie odcinki w ten sam dzien. Niestety nie moge nic wiecej napisac by Cie nie nakrecac.

ocenił(a) serial na 7
gabi_2

Już można. Wszystkie odcinki wyemitowane w Ale Kino znajdziesz na Pebx.

ocenił(a) serial na 8
Dolce_far_niente

Pierwszy sezon wg trakt ma 24 odcinki więc mam nadzieję, że ale kino niedługo wyemituje kolejne. Serial wg mnie genialny. Szczególnie fajny humor. Jeśli zrobią to Amerykanie to obstawiam globalny hit.

Dolce_far_niente

drugi sezon ma 19 odcinkow..troche pokrecony serial 2 sezony ciagna o jednej fabule.... skonczylo sie tak nic nie wiadomo 3 sezon bedzie chyba

lornemalwo

Oglądam drugi odcinek. Na razie nie jest źle, ale strasznie irytująca muzyka, która w ogóle tam nie pasuje.

ocenił(a) serial na 3
Majka4444

"Aby uratować swojego męża z więzienia, kobieta zostaje zmuszona pracować dla policji jako tajna agentka". Dlaczego wszędzie powielają ten sam błąd, przecież nie są małżeństwem. Ok. 25 min drugiego odcinka są podane wszystkie jej dane, 30 lat , PANNA, aktorka itd.

lornemalwo

gdzie moge znaleźć odcinki online za darmo ????
oglądałam na e filmy ale nagle pousówane zostały wszystkie odciniki na nie posiadam niestety ale kino..

poli1212

Serial można obejrzeć na nasze-kino tv.

Yvonne_Moore_

dziękuję :)

ocenił(a) serial na 3
poli1212

Obejrzałem 1 sezon do końca licząc, że będzie zakończenie (nie lubię przerywać oglądania nawet jak mnie film lub serial nie pociąga do końca) . Ale już 2 sezonu nie zacząłem . Przestaję oglądać, bo serial jest w stylu Mody na sukces, wiele wątków i podejrzewam , że będzie się ciągnął w nieskończoność. Do tego poziom gry aktorskiej jest żałosny . .. 6,7 ocena bez komentarz . Ja dałem 3.

lornemalwo

Muzyka jest niezła w 1jak i 2 sezonie

lornemalwo

z Izraela ? to czemu mówią po brazylijsku ? wygląda mi to na telenowelę..

ocenił(a) serial na 7
kama_2

W Brazyli mówią po izraelsku. Przecież każde papuaskie dziecko to wie ;)

lornemalwo

to ty jesteś Papuasem? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones