PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126122}

Dwóch i pół

Two and a Half Men
7,5 74 888
ocen
7,5 10 1 74888
8,2 5
ocen krytyków
Dwóch i pół
powrót do forum serialu Dwóch i pół

A gdyby tak...

ocenił(a) serial na 10

A gdyby tak od początku uświadomić sobie, że powrót Charliego nie był w ogóle planowany. Wtedy finał można uznać za udany. Temat powrotu był tylko w wywiadach i plotkach. Nikt z nas nie zna prawdziwych relacji pomiędzy zainteresowanymi Panami. Zresztą to tylko Sitcom a ludzie podchodzą jakby finał był tragedią światową. Serial był jedną wielką kompilacją absurdu i tak też się skończył.
Według mnie z bitwy "Lorre vs Sheen"zwycięsko wyszedł Lorre bo to do niego należało ostatnie zdanie.
WINNING.

roownik86

Zgadzam sie. I powiedziałbym, że wyszedł zwycięsko jeszcze przez to, że siebie też pocisnął tym drugim fortepianem :D A i z dystansem odniósł się do długości i spadającego poziomu :D Więc nie wiem czemu tak niektórzy narzekają, że cały finał był pociskiem na Charliego. Jakaś tam namiastka powrotu była, a i przesyt absurdu w finale mi spasował :)

ocenił(a) serial na 8
nusior

Napiszę w skrócie: Pełna zgoda, dystans na całego.... Lorre i Sheen musieli być kiedyś super przyjaciółmi....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones