PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126122}

Dwóch i pół

Two and a Half Men
7,5 74 886
ocen
7,5 10 1 74886
8,2 5
ocen krytyków
Dwóch i pół
powrót do forum serialu Dwóch i pół

Obejrzałem połowę pierwszego odcinka 12 sezonu, nie dotrwałem do końca. Totalna kupa gówna, a
ta podróba aktora - Cryer jest tak żałosny, że aż nie mogę na niego patrzeć.
W poprzednich sezonach był irytujący, ale teraz przeszedł już samego siebie... Dziwi mnie to, że ktoś
z taką twarzą został w ogóle aktorem i nie potrafi nadrobić tego chociaż dobrą grą...
Cipa nie facet. Nawet nie potrafi dobrze zagrać roli kompletnego zjeba, marna aktorzyna.
Ostatnio zacząłem oglądać Jednego Gniewnego Charliego. Nie jest to jakiś wybitny serial, ale kilka
razy lepszy od tego gniotu jaki się zrobił z Dwóch i Pół.
Poprzednie sezony te bez Charliego ratował jeszcze jako tako Jake, potem trochę córka Charliego,
której postać nawiasem mówiąc stworzyli niepotrzebnie, na siłę, aby zapchać dziurę po Charliem i
przywrócić jego namiastkę do serialu, ale też im to nie wyszło.
Dla mnie ten serial upadł. Do tej pory broniłem go, ale to co odpieprzają w tym 12 sezonie to jest
dno.

Jinx599

Wiesz z 2 strony patrząc tak pomyslalem:
A moze to wszystko to ironia na gejów i ich zachowania?
Bo mamy:
Córka less która chleje i zalicza wszystko. Czyli taka klasyczna lesbijka ktora tylko sex i sex.
Oni dwaj teraz geje chcący dziecko. Też dosyc wrażliwy temat teraz. A oni to troche wyszydzaja.

Zobaczymy jak to pchną dalej. Bo moze wyjsc z tego całkiem niezła ironia jednak.

jaalboja2

Pewnie w finałowym odcinku wróci Jake i okaże się, że zmienił płeć i teraz nazywa się Jackie...
Charlie - singiel ruchający co popadnie, nieliczący się z uczuciami innych
Alan - cipa i kryptogej
Córka Charliego - lesbijka
Matka Charliego - biseksualistka (najpierw posuwała facetów, potem miała epizod z jakąś kobietą, z którą była przez jakiś czas)
Koleją rzeczy teraz wypadałoby stworzyć postać transwestyty, a Jake idealnie by do tego pasował, bo miał takie delikatne rysy twarzy...
Chociaż w sumie w 1 czy 2 sezonie była już taka postać. Ex Charliego, która zmieniła płeć i uwiódł/uwiodła jego matkę.

Teraz zdałem sobie sprawę z tego, że ten serial jest jeszcze płytszy niż był, ale wcześniej przynajmniej śmieszył i to gejowate zachowanie Alana też było śmieszne, teraz nie mogę patrzeć na tego żałosnego człowieczka. To najbardziej irytująca postać jaką widziałem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones