PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36059}

Dwa światy

Spellbinder
7,0 4 175
ocen
7,0 10 1 4175
Dwa światy
powrót do forum serialu Dwa światy

10/10

ocenił(a) serial na 10

ten serial mial cos fajnego w sobie... milo sie ogladalo,zawsze nie moglam doczekac sie nastepnego odcinka...:) taki mily serial dla ''nastolatkow'' i nie tylko :)

negativaa

hmm to jest to co on te kamienie zbierał czy coś potłuczonego aby to złożyć itd?..

Narcoser

Narcoser, weź jeszcze raz przeczytaj to co napisałeś i napisz to tak, żeby wszyscy zrozumieli.

Narcoser

@Narcoser

to o czym piszesz to "tajemnica Sagali"

ocenił(a) serial na 10
negativaa

Ja miałam to samo! Serial akuratny dla niewyrośniętych. Z podobnym zapałem oglądałam "Dziewczynę z oceanu".

wojcieska

Ja po odświeżeniu sobie tego serialu dochodzę do wniosku, że to universum ma naprawdę spory potencjał, nie tylko w kategorii "film dla dzieci i młodzieży". W pierwszym sezonie pojawiło się parę bardziej infantylnych wątków, które nie rzucały się w oczy wtedy, ale teraz są wyraźnie widoczne. Sam koncept fabuły stoi jednak na wysokim poziomie. Mamy świat równoległy, który przed wiekami przeżył technologiczną apokalipsę. Mamy podzielone społeczeństwo podzielone na prosty lud i uczonych korzystających z pozostałości starej technologii (o której i tak niewiele wiedzą). Same kombinezony energetyczne uważam za jedną z najfajniejszych broni SF. :)

Drugi sezon oglądałem chętnie jako dzieciak, ale teraz, po latach momentalnie mnie znudził. Jest zdecydowanie zbyt infantylny. Akcja kontynuacji powinna toczyć się w równoległym świecie z pierwszego sezonu. Coś w końcu musi być za pustkowiem. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones