PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616779}

Dwie spłukane dziewczyny

2 Broke Girls
7,0 41 025
ocen
7,0 10 1 41025
Dwie spłukane dziewczyny
powrót do forum serialu Dwie spłukane dziewczyny

Odnoszę wrażenie, że Max i Caroline są o wiele śmieszniejsze, gdy są singielkami, niż wtedy, gdy są w jakichś związkach. Andy nie był jeszcze taki zły, podobnie Johnny, do momentu w którym nie zaczął pojawiać się zbyt często. Twórcy sami chyba zdali sobie sprawę, że Max do niego nie pasuje i cieszę się, że w miare szybko usunęli go z fabuły.

Postać Deka nie była IMO zła, chłopak miał swoje momenty, ale przy nim Max była jakaś zbyt miękka. Trzy ostatnie odcinki trzeciego sezonu wymiatały i to chyba dzięki temu, że dziewczyny znowu były same. Mam nadzieję, że (przynajmniej na razie) tak pozostanie. Nastrój w serialu jest bardziej komediowy i humor jakiś bardziej cięty, gdy nie pojawiają się żadne romantyczne wątki.

A sam serial oceniam bardzo dobrze, ma potencjał i wydaje mi się, że minie trochę czasu, nim twórcom wyczerpią się pomysły - bo fabułę można poprowadzić na setki różnych sposobów.

ycon

Jakby Max znowu była z Johny'm, to nie miałabym nic przeciwko. Nie przepadałam za Deke'm. Ale dobrze zauważyłeś/aś, że lepsze są odcinki gdy dziewczyny są singielkami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones