PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616779}

Dwie spłukane dziewczyny

2 Broke Girls
7,0 41 025
ocen
7,0 10 1 41025
Dwie spłukane dziewczyny
powrót do forum serialu Dwie spłukane dziewczyny

Słabo. Od odcinka 3 z:

M: I'll have the turkey club with fries.
K: This is why you're single, Rita.
M: I'm not single. I'm married. To your father...

potem jest już coraz gorzej. Ostatni odcinek był mega-słaby.

Poza tym Max zrobiła się zbyt ekspresyjna i imo nieładna! Z tymi przedłużanymi kosmykami ma zbyt poplątane i dwukolorowe włosy, plus nakładają jej za dużo eyelinera i niebieskiego cienia. W pierwszych sezonach miała mniej makijażu i wyglądała super. Poza tym ciągle się szczerzy takim dziwnym, nienaturalnym uśmiechem. I śmieje się nawet z własnych żartów! Wcześniej miała bardziej kamienną twarz i to pokrywało się z charakterem, który jej stworzyli scenarzyści.
Szczerze przyznaję, że wolałam ją w pierwszych sezonach, kiedy była chłodna, taka bardziej "dead inside".

Dobrze, że Caroline wciąż trzyma poziom. Nadal jednak wypieram jej krótkie włosy - w długich prostych wyglądała naprawdę jak milion dolarów, teraz wygląda po prostu ładnie:) No i zgubiła dwa kryształki z bransoletki, która teraz wygląda po prostu jak brudny metal:(

Brakuje Chesnuta, Nancy i Luisa! Oraz jakichś bardziej stałych ciasteczek dla dziewczyn - jakiś niedosyt po Johnnym mam, jako kumplel-one.night.stand był klawy:)

No, pogadałam se;)

ocenił(a) serial na 8
charliehale

Też tęsknię za Johnym ;) Ogółem z odcinka na odcinek serial coraz mniej mnie interesował, w końcu po tylu sezonach ich biznes tak właściwie stoi w miejscu. I kiedy już miałam przestać oglądać ostatni odcinek i pracowniczki fabryki zupełnie mnie powaliły, jedna z najlepszych akcji od dawna. Tak więc może to jeszcze nie koniec fajnych wątków ;)

ocenił(a) serial na 7
charliehale

Ech, też uważam, że serial się stacza i to ostro :( Szkoda, że nie skończyli tego na trzecim sezonie, bo jeśli utrzyma się obecny poziom (lub niżej) to niestety, ale z ulubionego serialu stanie się największym rozczarowaniem. Szczególnie beznadziejny był odcinek, gdzie Oleg wprowadzał się do Sophie - jedyny fajny moment, to jak odsłonił obraz z Putinem :D
Mam wrażenie, że każdy już się wypalił. Mogliby wprowadzić na stałe jakąś nową twarz, albo zrobić powrót Luisa, Deke'a lub Andy'ego :D

ocenił(a) serial na 7
charliehale

też to zauważyłem, teraz mam wrażenia, że połowa czasu tego serialu zajmuje śmiech i mnie nie śmieszą już w ogóle (głównie bo nie jestem na bieżąco z życiem gwiazd).
a najbardziej irytują mnie te żarty z różnych grup społecznych oraz hana (ja już dawno bym je wywalił).
mogli by już skończyć na 4 sezonie, ale niestety ten serial jest chyba z tych które kręcone są do końca, aż zostaną odwołane. :(

nieznajomy43

Huh, gdy już jestem blisko zaprzestania oglądania tego serialu, dzisiejszy odcinek 4x15 rozwalił mnie po maksie:)


<SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT> <SPOILER ALERT>


Katowanie tych kociaków po całym planie oraz koci poród były słabe, ale reszta... Lol, śmiałam się co chwilę xD
Fakt, Hanowi dostaje się za często ostatnio, nawet Caroline pyskuje bardziej niż zwykle:P

ocenił(a) serial na 7
charliehale

mnie on nie śmieszył, tylko może ten moment jak tamten facet próbował zamknąć drzwi, a i ta scena z urwaną klamką też była dobra tylko ten żart o gumie był nieśmieszny (tak wszystko kleicie gumą, HAHA, jesteście biedne)

ocenił(a) serial na 7
charliehale

co? scena kociego porodu była właśnie najlepsza z całego odcinka, wyjątkowo się uśmiałem, Sophie ratuje ten serial jak nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones