PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=346347}
4,7 2 072
oceny
4,7 10 1 2072
Dwie strony medalu
powrót do forum serialu Dwie strony medalu

114 odcinków

ocenił(a) serial na 9

Tyle właśnie będzie liczył w całości ten serial... W grudniu kończy się emisja. Dla mnie szkoda, bo lubiłem go oglądać, ale tylko na TVP Polonia rano w sobotę i niedzielę, ponieważ na TVP1 była jakaś niefortunna pora.

użytkownik usunięty
emdzej

Szkoda. Chociaż w sumie lepiej, żeby się skończył w miarę, niż ciagnął się jak "Moda na sukces", bo wtedy wszytkim by się znudził.

ocenił(a) serial na 9

Nie oglądałem tego serialu już od ok. 70-80 odcinka. Skończyli powtórki na TVP Polonia... :(

ocenił(a) serial na 9
emdzej

Dzięki powtórkom wakacyjnym zdołałem nadrobić nieoglądane odcinki. Dzisiaj wyemitowali ostatni, 114 odcinek. Naprawdę serial mi się podobał i nawet się cieszę, że nie ciągnęli go w nieskończoność, bo zapewne zaczął by tracić na wartości.

emdzej

no prawda bo duzo serialow maja 1000+ odcinkow. Ale tam jeszcze ze 100 by nie zaskodzilo. Stale nie wiadomo czy Sebastian bedzie chodzil z Karolina. Czy Iza bedzi z Romkiem. Jak sie ozenia Horst i Ella. Moze ktos pozniej umrze? Nigdy nic nie wiadomo. Tylko szkoda ze tak krotko bylo.

ocenił(a) serial na 9
assbox_55

Rzeczywiście, kilka wątków można by było podciągnąć. Zostały niejasności pewnie dlatego, że jak by się serial przyjął, to by dokręcili, a tak to - jak widać - nie miał dużej popularności oraz dobrej opinii. Masz rację - 100 jeszcze mogło by być :)

emdzej

jedyny serial polski tego typu który był niezły... ogladałem każdy odcinek i każdy był dosyć ciekawy... zwłaszcza lubiłem wątki walki burmistrza Żelazka z prezesem Wysockim :)

ocenił(a) serial na 9
michlo

Może kilka początkowych było trochę gorszych, ale i tak były co najmniej niezłe, a tak od 10 było już tylko lepiej. Na początku nie czułem jakiejś wzmożonej chęci oglądania odcinka za odcinkiem, ale powiem, że szybko się to zmieniło, chciało się oglądać i oglądać. Szkoda, ze tylko tyle odcinków, ale przynajmniej za kilka lat będzie można do niego wrócić.

emdzej

'nie miał dużej popularności oraz dobrej opinii...' No niestety, a naprawdę szkoda, bo wreszcie coś, co ma iskrę bożą i nadaje się dla kogoś, kto niekoniecznie lubi 'Eufrozyno, wyjdź za mnie' i nieślubne dzieci. Piszę to jako dziewczyna BTW.

TangoAndWaltz

[Naprawdę wziął mnie wątek bokserski. Widać, że Olbrychskiemu przypasował temat i postać.]

'Mody na sukces' to jeszcze długo nie przebiją objętością. Możemy spać spokojnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones