Dynastia Tudorów
powrót do forum 3 sezonu

która lepsza? Do 4 odcinka czy późniejsza?
p.s. Bez spoileru. Wtajemniczone wiedzą o co chodzi ;)

dona.marie

Dużej różnicy między nimi nie ma :) ale późniejsza podoba mi się bardziej :)

ocenił(a) serial na 10
kasia12363

Ja z kolei chyba bardziej wolę do 4 odcinka ;)

P.S. JRM jest niesamowicie przystojny ;D

marita_09

Och i to bardzo przystojny :)

ocenił(a) serial na 10
kasia12363

A szczególnie w wątku gdy kręcili odcinki jak brał ślub z Jane ;)

marita_09

O tak :) ale w 2 sezonie też wyglądał świetnie :)

ocenił(a) serial na 10
kasia12363

Dokładnie! W 1 sezonie praktycznie w ogóle nie przypadł mi do gustu, jakiś taki przeciętny. Żałuję jednego, że scenarzyści skopali sprawę i pozmieniali kilka wątków dzięki czemu nie można nakręcić dalszych losów :(

marita_09

ja myślę,że 4 sezony po 10 odcinków to dużo. Nie znam tak długiego serialu kostiumowego.

ocenił(a) serial na 10
dona.marie

Niby tak, ale ciekawie byłoby obejrzeć wizję scenarzystów w przedstawieniu Elżbiety i jej walki z Marią Styart. Czy rządy Marii Tudor.

marita_09

Zgadzam się też chętnie obejrzałabym dalsze losy dzieci Henryka.

kasia12363

dziewczynki, bez spoilerów.oglądam 3 sezon. ;)
Może nakręca kolejne...Albo film.Jak z Rzymem.

ocenił(a) serial na 10
dona.marie

dona.marie - chcesz dołączyć na fb do grupy, która odgrywa scenki z Tudorów? :)

marita_09

Polecam :) moja postać nie odgrywa powalającej roli, no ale zawsze to coś fajnego :)

marita_09

chętnie. Gdzie sie spotykacie i skąd macie kostiumy?

ocenił(a) serial na 10
dona.marie

kasia12363 - zawsze możesz wybrać jeszcze drugą rolę ;)
dona.marie - na razie odgrywamy na facebook'u scenki, polega to na tym, że piszemy dialogi ze scen od 1 sezonu aż do 4 sezonu. Wszystko odbywa się po angielsku, bo biorą udział ludzie z całego świata. Masz facebook'a? Jeżeli tak to wyślij mi w wiadomości link do Twojego fb i ja się z Tobą skontaktuje. Co do prawdziwego spotkania, to bardzo poważnie rozważam zorganizowanie spotkania ;)

marita_09

szczerze mówiąc nie widzę magii w literkach.Mój projekt opiera się na tym aby w określonym miejscu i czasie,(z czasem w regularnych odstępach czasu) spotykać się osobiście. Poznać osoby o podobnych zainteresowaniach, ceniących tą samą estetykę.Jeśli zwrócimy uwage swoja obecnością może uda się to nagłośnić z czasem i rozszerzyć grono.

marita_09

p.s. -Nie mam facebooka i nie założę raczej ze względu na poufność danych.Co zaś do forum..Chyba trochę słabo znam angielski i niestety ta forma mnie nie pociąga. Ale proszę pomyśl o spotkaniu na żywo..

ocenił(a) serial na 10
dona.marie

postaram się założyć osobne forum na temat historii o Tudorach.

dona.marie

Ja również chciałabym aby odbyło się jakieś spotkanie na żywo :) wiadomo,że może nie być łatwo, ale myślę że próbować trzeba :)

ocenił(a) serial na 10
kasia12363

Zrobimy, obiecuje Wam że zrobimy jakieś spotkanie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones