Dynastia Tudorów
powrót do forum 3 sezonu

Czy ktoś wie, jak nazywa się utwór kończący 4 odcinek sezonu 3 (w kościele gdy umarła Jane)?

radek1478

Płyta z soundtrackiem z 3 sezonu jeszcze niestety nie wyszła, ale ludzie kombinują jak mogą, żeby zdobyć ten utwór bo jest naprawdę piękny i bardzo wzruszający:)
Najprawdopodobniej będzie nazywał się "Jane Seymour dies" i tutaj jest do niego link:
http://www.youtube.com/watch?v=9HuZ8EyYDDg

Jakość odbioru pozostawia troszkę do życzenia, ale co się dziwić, ktoś po prostu zgrał z filmu;) Ale dobre i to:D

ocenił(a) serial na 10
ania__87

Nie mam pojęcia... :(

ocenił(a) serial na 10
Marita09

Ja też szukam tego tytułu!!!Ten utwór leci także podczas pierwszej sceny 3 sezonu,jak Henryk idzie na swój ślub z Jane.No,ale niezwykle wpada w pamięć,gdy Jane leży w kaplicy,a nad nią czuwa Henryk:

ocenił(a) serial na 8
tara_05

Amazon.com twierdzi, że premiera DVD 3S będzie 15 grudnia 2009 w USA. Znając polskie realia, pojawi się pewnie w czerwcu 2010, no ale trudno.
Zanim się kupi DVD, to nawet 4 sezon wszyscy zdążymy łyknąć :)

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
radek1478

http://www.youtube.com/watch?v=9HuZ8EyYDDg&feature=related

Piękny jest;]

ocenił(a) serial na 10
tara_05

Uuuppps Ania juz to przesłała,tak?..;/....

ale to dla przypomnienia;*

ocenił(a) serial na 10
radek1478

A Howling Wilderness- Trevor Morris

Przypadkiem zobaczyłam wątek- muzyka cudowna!

ocenił(a) serial na 10
Daria2510

Zdecydowanie najpiękniejsza z serialu, w ogóle jedna z moich ulubionych. Kiedyś uważałam, że sezon 3 jest nudny, ale ostatnio obejrzałam wszystkie sezony i stwierdzilam, że jest tak samo dobry jak nie lepszy niż np. 4. Do tego polubiłam Jane Seymour, w dużej mierze dzięki aktorce.

ocenił(a) serial na 10
AnneBoleyn1536

Ja mam ciarki na plecach i łzy w oczach za każdym razem jak to słyszę, a słyszałam już milion razy, nieraz nawet przez godzinę w kółko ... Muzyka mojego życia, chyba mogę tak powiedzieć.

ocenił(a) serial na 10
mnow

Mam dokładnie tak samo.... I mogę słuchać jej całymi godzinami.

ocenił(a) serial na 10
AnneBoleyn1536

Dołączam się muzyka jest fenomenalna. Ogólnie ścieżka do Tudorów jest jedną z najlepszych jakie słyszałam.

ocenił(a) serial na 10
Aredhel125

Polecam też muzykę Trevora Morrisa z serialu Rodzina Borgiów zwłaszcza The Borgias Theme oraz Cesare and Lucrezia Theme

ocenił(a) serial na 10
AnneBoleyn1536

Oo dzięki, że mi przypomniałaś o Borgiach. Zasłuchiałam się w Tudorach, a o Borgiach jakoś zapomniałam;)

ocenił(a) serial na 10
Aredhel125

;) A tak w ogóle to 3 sezon Borgiów zapowiada się niezwykle ciekawie :D

ocenił(a) serial na 10
AnneBoleyn1536

A szczególnie ten kazirodczy romans. Można się było tego spodziewać. Między Lukrecją a Cezare od zawsze można było wyczuć to erotyczne napięcie ;D

ocenił(a) serial na 10
Aredhel125

Niby tak, ale twórcy serialu mówili, że romansu nie będzie dlatego jestem zaskoczona, oczywiście pozytywnie. Już pomijając to, że okłamali widzów.... xD

ocenił(a) serial na 10
AnneBoleyn1536

No jak przecież w zwiastunie jest pokazane, że dochodzi miedzy nimi do jakiegoś zbliżenia. Może w porę się opanują?

ocenił(a) serial na 10
Aredhel125

No właśnie mi się wydaje, że się nie opanują xD Dlatego jestem zbulwersowana takim kłamstwem ze strony twórców. W każdym razie mam nadzieję, że się nie opanują xD

ocenił(a) serial na 10
AnneBoleyn1536

No ja też mam nadzieję, że jednak się nie opanują. Na razie nie będę czytać tych wszystkich spojlerów. Poczekam z wypiekami na twarzy i się okaże ;D

ocenił(a) serial na 10
Aredhel125

Ja tak samo xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones