PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786981}

Dynastia

Dynasty
7,4 18 416
ocen
7,4 10 1 18416
Dynastia
powrót do forum serialu Dynastia

Może w latach 90-tych gdy Tina Turner śpiewała o tym jak fajnie by było mieć milion dolarów i zobaczyć jak żyją bogaci przez ekran telewizora, mogło być wtedy całkiem fajne, to dzisiaj, w czasach gdy lewactwo i poprawność polityczna każdemu już wychodzi bokiem, taki tytuł nie ma prawa bytu.
Gdyby ktoś wszedł i zaczął rozwalać wszystkich bohaterów karabinem, każdy byłby bardziej przejęty historią oprawcy. Czy można się utożsamić z kimś kto ma wszystko i przejmować się jego problemami? To nie jest serial na te czasy. Masz jacht, samolot, super auto? Fajnie, mogę wrócić do moich zajęć a ty się baw ze swoimi "przyjaciółmi". To dobre dla materialistów i blachar, raczej wąskie grono.

ocenił(a) serial na 10
skt84

Wiesz co początki może były kiczowato-bogate, ale nowe odcinki z tego roku min. 10 i 11 to już powoli film sensacyjny wciskający w fotel haha :D - trochę intryg, trochę porwań, strzelaniny i jak tak dalej pójdzie to może wyjdzie coś dobrego :)

anthonyperette

Aż tak by dawać dychę? Mało wiarygodne

ocenił(a) serial na 10
skt84

Oceniam tak seriale, które mi się podobają :) Nie jestem krytykiem filmowym, oceniam dla siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones