PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786981}

Dynastia

Dynasty
7,4 18 422
oceny
7,4 10 1 18422
Dynastia
powrót do forum serialu Dynastia

FINAŁ ...

ocenił(a) serial na 8

Finał 5 serii w sumie zamknął całą historię. Fakt - można znaleźć dziury i pociągnąć je dalej tylko po co? Scenarzyści ładnie wybrnęli z tego i połączyli to w całość.
Doczytałam, że najnowszy sezon był ostatnim bo w amerykańskiej tv oglądalność była bardzo słaba (400 tysięcy), a jak wiemy - Dynastia nie jest tanim serialem. Mimo to na Netflixie serial bardzo dobrze sobie radzi - tylko czy jest sens by ciągnąć to dalej? Ok, to opera mydlana - tak więc serial może ciągnąć się w nieskończoność, ale może lepiej zostawić coś na poziomie niż spadać w dół?
Mi nie podobał się ostatni odcinek - widać w nim, że na siłę zamykają wszystkie wątki i ostatnie 15 minut to najprostsze rozwiązania i domknięcie historii.
Sezon nie był idealny - miał swoje niedociągnięcia a niektóre postacie i ich dalsze przygody były tłem i na siłę wymyślanie przygód (Culhane, Liam czy nawet Sam), lecz jako całość trzymał poziom.
Jedyne co mi bardzo przeszkadzało, to Steven - w swoich scenach był agresywny, chamski i złośliwy - a z tego co pamiętam, to w pierwszym sezonie był jedną z lepszych postaci, mając dobre serce. Rozumiem złość na te wszystkie krzywdy wyrządzone przez Adama, ale aż taka agresja? Zupełnie inna postać.
Mam też pytanie co do Cristal i Adama ale to nie na ten wątek.
Szkoda, że serial dobiegł końca, ale do ostatniego odcinka trzymał swój poziom i może za jakiś czas do niego wrócę :)

ocenił(a) serial na 9
EdytaKowalska

Według mnie nie powinni tak tego zostawić, totalnie czekam na kolejny sezon

ocenił(a) serial na 10
EdytaKowalska

Zastanawia mnie jakie masz pytanie dot. Cristal i Adama? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones