PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786981}

Dynastia

Dynasty
7,4 18 379
ocen
7,4 10 1 18379
Dynastia
powrót do forum serialu Dynastia

Fallon

ocenił(a) serial na 8

Na swój sposób uwielbiam wredotę i bezczelność Fallon - najlepiej dobrana aktorka, która ratuje cały serial.

ocenił(a) serial na 7
taggan

Zgadzam się. Ma w sobie iskrę, a nie jest kolejną mdłą bohaterką

taggan

Mnie ona niesamowicie denerwuje. Często lubię te wredniejsze postacie np. Blair Z plotkary. Ta postać jest trasznie irytująca, jedynie jest bardzo inteligentna to jej jedyny plus.

ocenił(a) serial na 8
lana1990

Czekam teraz na kolejny odcinek, ma się pojawić jej matka, czyli Alexis ;)

ocenił(a) serial na 6
taggan

Zgadzam się całkowicie, dla Liz zacząłem oglądać ten serial, uwielbiam jej grę aktorską, idealnie pasują jej role takich złośliwych sucz i sprawdza się w nich zawsze idealnie <3

ocenił(a) serial na 8
taggan

Dla mnie ulubiona postać i nie uważam jej za wybitnie złośliwą czy jakąś wredną, jest dobra, dopóki ktoś jej nie naciśnie na odcisk.

taggan

A pamiętacie ją jako wredna Jade z Victoria zanczy zwycięstwo? Od tatego czasu czekałam aż zagra w jakimś nowym świetnym serialu. Ma równiez śliczny głos .. w drugim sezonie odcinek 2 nawet wystąpiła:)

taggan

Jestem na początku serialu i mam wrażenie, że całkowicie się mylicie! Dla mnie jest ona niewyobrażalnie małostkowa i raczej mało inteligentna (za to nawet jej szofer tutaj błyszczy) . Ma tylko irytujące miny nadętej panienki. Mówicie, że w miarę rozwoju serialu mądrzeje?

ocenił(a) serial na 7
dorotamakota_filmweb

Właśnie dlatego, że jesteś na początku serialu - myślisz, że się mylimy :) Oglądnij cały pierwszy sezon i te, które są z drugiego a zmienisz o niej zdanie :)

ocenił(a) serial na 3
dorotamakota_filmweb

Ty to widzisz ja to widzę. Zobacz ocenę publiczności xD. Ludzie są odklejeni na maksa. Nie są w stanie nic sensownie ocenić. Najlepsze filmy dostają trochę ponad 8/10 a ten serial, który nadaje się do torturowania jeńców wojennych dostał lekko poniżej 8. Więc witamy na planecie Debilia.

ocenił(a) serial na 8
taggan

Zgadzam się, choć Joseph i Blake to też bardzo fajnie zagrane postaci. Świetne aktorstwo, tak samo jak w przypadku Fallon.

ocenił(a) serial na 3
taggan

Mam nadzieję, że już nikt nie popełni tego błędu aby dać jej jakąś rolę. Najlepiej się nadaje do tarcia chrzanu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones