PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786981}

Dynastia

Dynasty
7,4 18 401
ocen
7,4 10 1 18401
Dynastia
powrót do forum serialu Dynastia

Koniec 1 sezonu

ocenił(a) serial na 8

22 odcinki nowej Dynastii za nami.
Początek był lekko niemrawy i zwiastował szmirę pierwszą do cancelu pi pierwszym sezonie.
Ale potem się rozkręciło, ciekawe wątki, masa piętrowych intryg, wyraziścci bohaterzy (Blake, Fallon, Alexis! - zawsze jak widzę Nicollette Sheridan na ekranie to mam banana na twarzy ;))

Ktoś coś czy i kiedy będzie drugi sezon? :)

taggan

Będzie 2 sezon prawdopodobnie w pażdzierniku

ocenił(a) serial na 8
Oserials

Dzięki :) Finałowy odcinek był świetny.

spoiler:
W oryginalnej Dynastii wszyscy główni bohaterzy przeżyli, ciekawe jak tutaj.

ocenił(a) serial na 10
taggan

Nie wytrzymam do października ! Jeden z lepszych seriali w ostatnim półroczu.

Żal mi tylko ludzi negatywnie komentujących zwiastun. Wprowadzają w błąd bo serial wart zainteresowania.

taggan

Trochę nie rozumiem, czym sie zachwycacie. Mimo zaangazowanej gigantycznej kasy, wszystko jest zrobione strasznie tandetnie i wygląda tanio. Ubrania Alexis sa bez klasy. Jedyną barwną postacią jest Fallon. Zadziwia mnie tez intensywne eksloatowanie wątków z klasycznej Dynastii w ramach tylko jednego sezonu. To wydaje sie takie panicznie rozpaczliwe, aby ratować serial. 3 sluby, powrót Alexis, powrót Kirby, śmierć Mathew, Clauda w psychiatryku, rodzina Krystle przyrodnia siostra Blake'a i jej dzieci, pożar... ciekawi mnie czy przy tym tempie starczy pomysłów na drugi sezon, bo zakładam sie, ze trzeciego juz nie bedzie.

ocenił(a) serial na 8
aledeto

Fakt, nagromadzenie wątków z 9 sezonów starej Dynastii w jednym sezonie nowej jest widoczne. Ale przez te 30 lat zmieniła się telewizja, odbiorcy i obecne seriale są prowadzone inaczej niż kiedyś.
Na plus - nie było porwania Fallon przez UFO i przeszczepu mózgu ;) bo to już była w starej Dynastii kpina z widzów.
Jestem ciekaw drugiego sezonu, ostatnie odcinki pierwszego narobiły mi smaka, mimo że to nadal jest, mimo budżetu mydlana opera :)

ocenił(a) serial na 6
taggan

Podejrzewam że twórcy kumulując wątki ze starej Dynastii chcą w nowym sezonie pójść już dalej swoją drogą.
Dziwie się tym co z takim wzruszeniem wspominają starą Dynastię traktując ją jako kultową gdy tak naprawdę poza dobrymi pierwszymi sezonami była to totalna szmira. Zniszczona przez to, iż twórcy nie mieli pomysłów na dalsze przygody co owocowało totalną groteską robiącą z widzów durni.
No ale większość która z taką nostalgią wspomina tamtą historie a teraz wyżywa się na tej wersji tekstami w stylu "tamta Dynastia to był niesamowity serial" miała wtedy między 11 a 15 lat i poza ogólnikami g.. pamięta ale to ich czasy (moje też) i jak to bywa w większości z nas pozostaje ciągle ta przeszłość jako naj..

Serial fajny. Taki w sam raz na sobotni wieczór. Zrobiony na czasy w jakich żyjemy i mi ani geje ani czarnoskórzy Colby w tym nie przeszkadzają a wręcz przeciwnie..

ocenił(a) serial na 10
Paulo_Garcia

Zgadzam sie w 100% niestety z instagrama Pani Kelly wychodzi ze Cristal nie przezyla... nie moge doczekac sie pazdziernika ! X

ocenił(a) serial na 9
radofil

Chodzi tylko o to, że nie ma tam zdjęć z planu, czy o coś więcej?

taggan

Nie wytrzymam do października! :O

ocenił(a) serial na 7
taggan

Własnie zobaczyłam, ze Nicollette gra Alexis. Miałam tego nie oglądać, ale dla niej MUSZĘ!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones