PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786981}

Dynastia

Dynasty
7,4 18 422
oceny
7,4 10 1 18422
Dynastia
powrót do forum serialu Dynastia

Po pierwsze - jeśli myślicie że jest tu coś ze starej Dynastii, to się pomylicie, nie ma tutaj nic.
Serial ma wszystkie ograne schematy z innych nastolatkowych młodzieżówek The CW, więc jeśli za nimi nie przepadacie to ten serial raczej też wam nie podejdzie.
Niektóre momenty żenujące wręcz i jakoś to słabo jest przedstawione, na plus dam grę aktorską Nathalie i Elizabeth (którą uwielbiam), które dobrze sprawują się w swoich rolach i aktorsko wypadają najlepiej z obsady, gdzie no reszta nie wykazuje się jakoś bardzo.
Jestem ciekawy jak to dalej będzie i czy coś się poprawi, co sądzicie o premierze?

Rrouge

Takie 6/10 póki co :/ Kocham seriale od The Cw, ale ten jakoś taki troszkę mało realistyczny - szczególnie końcówka z wiatrakiem i jak Crystal jechala do rezydencji, myslalem, ze ona tam jest pierwszy raz bo taka zdziwiona :O
Wątki LGBT są spoko :D A obsada tez fajna.

ocenił(a) serial na 6
IceOrangePL

Seriale The CW też kocham, bo przyjemnie je się ogląda ;D i zawsze każdy nowy sprawdzam, ale właśnie z tym serialem mam trochę problem i chyba ocena 6/10 najlepiej pasuje dla tego odcinka, akurat co do tego serialu to myślę że byłoby lepiej gdyby inna stacja się nim zajęła, no ale jestem też dobrej myśli.

Rrouge

Skoro jest średni to dlaczego ocena aż 7 ??

ocenił(a) serial na 6
kobrzak

Bo każdy ma inną skale oceniania, wiesz ty oceniasz inaczej i ja też inaczej ;D, to moja osobista ocena, nie musisz się z nią zgadzać, można powiedzieć że podwyższyłem ocenę o jeden punkt (normalnie by było 6) z nadzieją że coś będzie lepiej, jak przy 2 odcinku się nie zmieni to ocenę zmienię prawdopodobnie na 6 a i tak po zakończeniu sezonu prawdopodobnie jeszcze zmienię :)

Rrouge

Spoko masz rację, chodziło mi tylko o to ze jak oceniam film na średni to daje ocenę średnia czyli 5 :):) ocena 7 to jest film dobry. :)

ocenił(a) serial na 6
kobrzak

No masz rację, wybacz, moja wina, może trochę źle się wyraziłem wcześniej ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones