PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786981}

Dynastia

Dynasty
7,4 18 416
ocen
7,4 10 1 18416
Dynastia
powrót do forum serialu Dynastia

To nie jest Dynastia, to politycznie poprawne brednie, o tym jak Fallon sypia z czarnymi na lewo i prawo Sammy Jo jest gejem facetem, a Jeff Colby czarnym o dziwnych ustach. Życzę cancellu po 1 sezonie.

Robert831231

Myślałem, że jestem odosobniony w tej opinii, ale jak widzę jednak nie. Też mnie dobija ta pseudo poprawność.

ocenił(a) serial na 6
Robert831231

Serial jest od The CW więc co się dziwić, ja nie miałem jakichś wymagań, bo wiedziałem że takowych nie będzie, seriale tej stacji są kierowane głównie do nastolatków, choć mi osobiście przyjemnie się ogląda te seriale, no ale nie są to żadne arcydzieła co do wątków LGBT, mi osobiście nigdy nie przeszkadzają, w większości je lubię, ale rozumiem że ktoś może za tym nie przepadać, ale tu ta sama sytuacja - w każdym serialu od The CW jest jakiś wątek LGBT.

ocenił(a) serial na 4
Rrouge

Co nie zmienia faktu iż mogli tę wątki "wcisnąć" dodając nowe postacie, a nie robić ze znanych gejów lub czarnych.

ocenił(a) serial na 6
Robert831231

Tutaj też prawda, ale jako że to reboot to pewnie chcieli pozostawić postacie jak były i ich pozmieniać kolorystycznie i orientacyjnie bo to The CW XD, co i tak nie ma sensu, bo nawet fabularnie to tu nie ma praktycznie nic z dawnej dynastii.

użytkownik usunięty
Rrouge

Czyli nadal tylko Supernatural z tej stacji do oglądania?:-). Widziałem 1 odcinek 'Dynastii' i w sumie zaskoczony nie jestem, mocno 'młodzieżowa' pozycja, nie wyczuwam powagi w serialu kompletnie mimo tego co sie dzieje na ekranie, niestety kompletnie odwrotność co do oczekiwań.

Robert831231

10% ludzi jest homoseksualna, co w tym dziwnego, że pojawiają się w większości filmów????

ocenił(a) serial na 4
marcinn_ek

To że Samy Jo powinna być gorącą blondynką, a nie facetem sypiającym z facetami. Jak chcieli dać jeszcze jednego homoseksualista to nie powinni zmieniać płci fajnej postaci.

marcinn_ek

Skąd te 10% wytrzasnąłeś?
https://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_sexual_orientation

ocenił(a) serial na 8
SC10n

Ciekawe badania dla Polski, aż 12% procent przyznało się do homoseksualizmu(on-line, czyli bardziej wiarygodnie niż na papierze, bo jest się bardziej anonimowym) . Ale ogólnie w każdym kraju jest mniej więcej tyle samo procent, ale kto ci się przyzna np. w kraju muzułmańskim.
Ale jak mogli w tym serialu z rodziny Colby zrobić czarnych.

ocenił(a) serial na 8
kolsol

Czy kolor skóry zmienia coś w człowieku? Nie, więc z czym masz problem?

ocenił(a) serial na 8
Meciunio

Nic nie zmienia, dla mnie może być nawet zielony, byleby był porządnym człowiekiem, ale do tego serialu po prostu to nie pasuje

kolsol

12 % proszę cię większych bredni nie słyszałem.

ocenił(a) serial na 8
harry123_fw

Tak piszę na tej stronie co ten powyżej podał w linku, więc , że to brednie pisz do wikipedii angielskiej.

kolsol

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1158136008726690
To są wyniki jednego i tego samego badania. Badanie było przeprowadzone w dwóch różnych środowiskach - internetowa wersja tylko na uniwersytetach, papierowa także w 6 losowo wybranych firmach - i większość respondentów to ludzie młodzi. Na podstawie tego badania nie można ocenić jaki procent Polaków jest homosekualistami, bo nie to było do końca celem tego badania. Chciano sprawdzić na ile badania internetowe są wiarygodne, a na ile nie. Dodatkowo badanie to ma niezwykle małą próbę (zaledwie 691 osób) jak na badanie, w którym udział był dobrowolny (mały wpływ na losowość i reprezentacyjność próby). I zawsze będzie obciążone, bo częściej będą na nie odpowiadać osoby zainteresowane (dużo mniej w przestrzeni publicznej dyskutuje się fakt bycia heteroseksualistą).
Niestety dostęp jest płatny, więc nie wiem nawet jak oceniano czy ktoś jest homoseksualistą czy nie. Nie wiadomo jak były skonstruowane pytania, itp.

użytkownik usunięty
Robert831231

Największy ból dupy na filmwebie dla Polaków? Geje...a któż by inny :) jesteście zabawni! to nie poprawność a zwyczajny szacunek - widzicie - świat to nie tylko białaski z wielkim cycem ;)

ocenił(a) serial na 4

Po co wymyślać nowe postacie, skoro najprościej zrobić np z Colbych czarnych, a Monice Colby w 1 scenie kazać narzekać będzie że jest za dużo białych na ślubie białego bogacza. Bardzo mądra scena to była.

psychari nie chodzi o szacunek tylko nachalne promowanie homoseksualizmu, geje i lesbijki sami sobie szkodzą manifestacjami, tęczami i całą tą chęcią medialnego rozgłosu i tak mają za dobrze...Gdybym wyszedł z transparentem kocham wszystkie kobiety i pozwólcie mi się z nimi kochać dostałbym zapewne szybko pałą po łbie i zapakowano by mnie do radiowozu albo w kaftan. To nie jest tak że kilkanaście procent jest homo to bzdura, ludzie grają pod publiczkę w myśl poprawności politycznej

użytkownik usunięty
PabloPicasso

wiesz, gdybyśmy mieli podstawowe prawa - to byśmy zapewne nie wychodzili manifestować - tylko represjonowane grupy protestują, mamy za dobrze? powiedz to osobie, które nie może odwiedzić ukochanego/ukochanej w szpitalu, bo nie jest z rodziny! jeśli walka o miłość to poprawność polityczna, to nasz świat się kończy; radzę otwórz oczy i ucz się świata - bo nie jest tak jak na paskach TVP info, jak plotą posłowie Kukiz'15, jak mamrocze Korwin; promowanie głupoty prawicowej powoduje, że ludzie żyją w takim błędzie jak Ty - i to jest poważny problem.

Media nie ważne czy prawicowe czy lewicowe uprawiają propagandę, tak było jest i będzie, oczy mam otwarte i nie uważam się za homofoba, jakoś swoją dziewczynę odwiedzałem w szpitalu pomimo że nie jestem przecież rodziną więc w czym problem? Rozumiem że pewne kwestie majątkowe czy dziedziczenia powinny być uregulowane dla osób kochających inaczej ale nie widzę by działa im się jakaś wielka krzywda. Ktoś wyzwie? Wolność słowa daje mu takie prawo, choć według Mnie to chamstwo i brak kultury, ale zrozum społeczeństwo nie zapała miłością do gejów i lesbijek...jeśli tak myślisz to się łudzisz, kiedy ludzie widzą całujących się na ulicy zobaczysz na twarzach postronnych widzów obrzydzenie i niesmak i wiesz, Mnie też to obrzydza, z szacunku dla tych osób nie zwracam im uwagi że to dla Mnie obleśne, podejrzewam że większość osób tak robi, dla osób heteroseksualnych to dewiacja, odchylenie od normy znacznie gorsze niż sado maso. Dlatego uważam że nadmierne epatowanie homoseksualizmem, ba samo obnoszenie się z tym z dumą samym gejom i lesbijkom de facto szkodzi.

użytkownik usunięty
PabloPicasso

no widzisz, mam dla Ciebie przykrą w swej prawdzie wiadomość - dla mnie Twoje podejście jest chore, i na szczęście - kraje cywilizowane w tych kwestiach opinie mają podobną :) homofobia to choroba, ot po prostu.

Jakie kraje?Wymień:) Czy ja napisałem że nienawidzę osób homoseksualnych? Nie, napisałem tylko to, że wyobrażenie lub widok wszelkich aktów seksualnych czy namiętności męsko-męskiej wzbudza we mnie niesmak a nawet obrzydzenie. Przecież to normalna reakcja i nie będę cmokał z podziwem w ramach poprawności politycznej:) Rozumiem Twoją chęć obrony tych osób ale nie broń innym tego że nie chcą tego widzieć - podam Ci przykład Od 2000 do 2011 roku w Turcji za mąż wyszło pół miliona dziewczyn w wieku 16-18 lat w Indiach nawet dziewczynki 15 i młodsze letnie wychodzą za mąż a teraz wyobraź sobie starego oblecha jak dobiera się do swojej "żony" bo ma do tego prawo, przynajmniej psychicznie (jeśli nie fizycznie) nie kobiety a dziecka, czy nie wzbudza to u Ciebie obrzydzenia? Nie chodzi mi porównywanie homoseksualistów do pedofili ale do zwykłej ludzkiej reakcji na coś czego nie chcemy oglądać. Każdy ma inny próg tolerancji. Ktoś się będzie zajadał psiną w Chinach czy Korei a tu w Polsce będzie to przejaw zezwierzęcenia czyż nie??? I z tego powodu będziemy rodakom wmawiać że są nietolerancyjni? A niech będą! Mają do tego pełne prawo

Robert831231

W oryginale tez był gejem ;)

ocenił(a) serial na 4
lana1990

Samy Jo? Bo ja cały czas o Samy Jo piszę, a nie o synu Carringtona.

Robert831231

ten caly syn nie wiem nie ogladalm oryginalu mama mi mowila ze ktos tam byl gejem :D

ocenił(a) serial na 4
lana1990

To do syna Blake nie mam problemów, mam do Samy Jo, która z gorącej blondynki została Latynosem gejem i to uważam za kretynizm.

Robert831231

Rozumiem, że powinni nakręcić wszystko 1:1 w stosunku do oryginału. Ehh. Na tym polega rebootowanie, uwspółcześnia się wszystko.

ocenił(a) serial na 4
neo_angin

Czyli fajnie jest zrobić z hot blondynki peruwiańskiego geja, zamiast wymyślić swoje własne postacie. #kijowawLEWACKAspółczesność.

Robert831231

Rozumiem, że lepsza jest współczesność kiboli, pseudo-patriotów w dresach, ONRów i innego faszystowskiego gówna?

ocenił(a) serial na 4
BujnoL

Co mają dresiarze do zmiany fajnych oryginalnych postaci na ich beta genderowe/gejowskie odpowiedniki zamiast wymyślanie nowych?

ocenił(a) serial na 1
Robert831231

Dokładnie. Nie mogę patrzeć na to dziadostwo! Fallon to tak naprawdę puszczalska szma**, Steven to facet pozbawiony ikry, by nie powiedzieć jaj, Blake podobnie.
Wiadomo co produkuje CW, ale no kurde coś takiego? Wszędzie na siłę to LGBT. Dno.

Robert831231

Obejrzyj sobie tą z lat 1981 -1989 skoro się w tych czasach zatrzymałeś.

ocenił(a) serial na 4
Robert831231

A dlaczego mieli by powielac ten sam schemat. Steven byl zwiazany z Sammy Jo bo bal przyznac sie ojcu ze jest gejem. To nie poczatek lat 80tych. No chyba ze dalej w Polsce... Tutaj od razu Steven jest wyoutowany stad Sammy Jo ma przyrodzenie ;)

ocenił(a) serial na 4
użytkownik usunięty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones