Dynastia
powrót do forum 4 sezonu

Ulubiona postać

ocenił(a) serial na 9

Czemu uśmiercili Andersa? Najlepsza postać serialu? Czemu nie ta bezbarwna Crystal? Albo Liam? Bez Andersa to już nie jest to samo, bez niego serial jest nudny. Przetrwałam ten sezon tylko dlatego, że pojawiał się w odcinkach, inaczej bym się zanudziła. No i irytuje mnie zachowanie Adama, a myślałam że będzie dobrym chłopakiem.

ocenił(a) serial na 10
Justiceee

Również nie rozumiem dlaczego go uśmiercili bez niego dalszy sezon nie ma sensu... Crystal to kluczową postać patrząc na oryginał 8 ją nie mogli uśmiercić(pierwsza Crystal w pierwszym sezonie umarla)... Adam widać jest kopią Blake'a i niestety za dobry to on nie będzie... Co do Liama to szkoda by było gdyby go uśmiercili bo ucierpiała by Fallon... Chociaż patrząc na ostatni odcinek sezonu jak zawsze ona ucierpiała... Dobrze, że Alexis poszła do więzienia i kolejny sezon może być ciekawy... Jeff również popadł w jakiś szał zobaczymy jak się sytuacja rozwinie
.. Jeśli chodzi o Kirby to ewidentnie zamierza wykorzystać pamiętnik Andersa tylko pytanie co będzie chciała osiągnąć i czy nadal będzie przyjaciółką Fallon czy niestety będzie wrogiem... Zobaczymy co pokaże kolejny sezon oby Anders wrócił... Chociaż jako duch..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones